Kazincbarcikai Sport Club
https://kbsc.hu/RUTINOS TAMADÓT IGAZOLTUNK

RUTINOS TAMADÓT IGAZOLTUNK

Szerző:

Szabó Noémi

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Hírek a csapatról

Bacsa Patrik személyében egy borsodi kötődésű, rutinos, többszörös utánpótlás válogatott, Magyar Kupa győztes támadó csatlakozott a Kolorcity Kazincbarcika keretéhez. Bacsa 2010-ben a DVTK színeiben debütált az NB1-ben, majd első élvonalbeli gólját 2012 tavaszán szerezte a Vasas ellen. 2017. januárjában a Kisvárdához került kölcsönbe egy fél évre, majd 2020-ig újra a DVTK-ban játszott közel 80 élvonalbeli és Magyar Kupa mérkőzésen. A 2020/2021-es bajnokságban az Újpest játékosa volt, 2021 és 2023 között pedig az ETO FC Győrben futballozott. Eddigi karrierje során 542 - közte 235 NB1-es - mérkőzésen lépett pályára, ezeken összesen 156 gólt szerzett; 2021-ben pedig Magyar Kupa győztes volt az Újpest csapatával. Bízunk benne, hogy rutinja és góljai sokat segítenek majd csapatunknak, hogy kitűzött céljainkat meg tudjuk valósítani.

Bacsa Patrik:

"Nagyon örülök, hogy itt folytathatom a pályafutásom, hiszen szeretem Borsod megyét és jól ismerem Kazincbarcikát is. Óriási bizonyítási vágy van bennem, szeretném megszolgálni a bizalmat, és segíteni a csapatnak! Remélem, hogy hamar felveszem majd a fordulatszámot és jó játékkal, gólokkal tudom támogatni a Kolorcity Kazincbarcikát."

További híreink

Kisvárda Master Good - Kolorcity KBSC 1-0 (1-0)

Dátum: 2026. júl 11. 15:00

Szoros meccset játszottunk az NB I-es Kisvárda Master Good ellen szombaton. A bajnokság két hét múlva kezdődik, készülünk tovább. Hajrá, Vegyész! Hajrá, Barcika!

Tapasztalt labdarúgók érkeztek, erősödik a csapat

Dátum: 2026. júl 08. 17:40

Az első- és a másodosztályban is nagy tapasztalattal rendelkező labdarúgókat igazoltunk a Merkantil Bank Liga szabályai miatt távozó külföldi játékosok helyére. Nagy feladat vár a srácokra, hiszen a jelenleg is még átalakuló rendszerben, tapasztalatukkal a csapat stabilitását kell megteremtsék. Hivatalosan is hazatért a pályafutását Kazincbarcikán kezdő Gresó Mátyás, és a mai naptól a Kolorcity KBSC labdarúgójának mondhatja magát Hudák Martin és Palincsár Martin is. Üdvözlünk Kazincbarcikán, srácok! Hajrá, Vegyész! Hajrá, Barcika!

Kolorcity KBSC - Cigánd SE 2-1 (0-0)

Dátum: 2026. júl 04. 14:00

Egy góllal legyőztük a Cigándot a harmadik nyári felkészülési mérkőzésünkön. Góljainkat Katona István és Juhász Zsombor szerezték. Hajrá, Vegyész! Hajrá, Barcika!

Juhász Zsombor a KBSC játékosa

Dátum: 2026. júl 02. 21:00

Juhász Zsombor személyében a Kolorcity KBSC egy - az ellenfél kapuja előtt is hatékony - védőként és védekező középpályásként is bevethető labdarúgót igazolt. Zsombor az NB III. Dél-Keleti csoportjának bajnokától, a Gyirmót ellen osztályozót játszó Monortól érkezik Kazincbarcikára, és már kezdőként pályára lépett mindkét felkészülési mérkőzésünkön.

Eredmények

Klubunk támogatói

KBSC Galéria