Döntetlen és egy pont

Női labdarúgás

A 2. fordulós találkozónak hazai pályánk adott otthont, vendégünk az érdekes nevű Arany Bácska SE volt.

Kitűnően indult a mérkőzés, hiszen Gergely Viktória révén már a 6. percben megszereztük a vezetést. A jánoshalmaiak tizenkét perccel később egyenlítettek, majd Tóth Flóra a 22. percben rúgta rá az 1-1-re csapatunk második találatát. A 2-1-es barcikai vezetéssel zárult első félidő után felélénkült a játék, és így a második etapban még öt találat esett. S bár a 70. percben – Tőzsér Virág duplájával - már 4-2 arányban is vezettünk a vendégek lelkes játékkal a hosszabbításban ki tudtak egyenlíteni, így 4-4-es döntetlennel ért véget a mérkőzés.

MLSZ NŐI NB2 Keleti csoport

2. forduló

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC – ARANY BÁCSKA SE   4-4 (2-1)

Gólszerző: Tőzsér (51’, 70’), Gergely 6’, Tóth F. 22’

Kolorcity Kazincbarcika:

Kovács Zs, – Bunda-Tóth, Boros, Tóth F. (Hanászné 46’), Tőzsér, Nagy A. (Károly-Madarász 86’), Gál V., Gergely V. (Csorba 68’), Farkas Zs. (Balogh D. 46’), Kin, Vincze.

Vezetőedző: Boros László

A csapat két fordulót követően az 5. helyen áll. Folytatás most vasárnap 11 órától Somoskőújfaluban.