Magabiztos győzelem a Várda SE ellen

Göndör Judit

Női labdarúgás

Egy nagyarányú vereséget követően hazai pályán folytatódott a bajnoki szezon U14-es leány csapatunk számára. Vendégünk az a Várda SE volt, akik a mérkőzést megelőzően még nem tudtak nyerni, de még pontot sem szerezni.

Így Perjési Zoltán csapatának – mondhatni - „csak” hozni kellett a kötelezőt, ami, mint tudjuk, mindig a legnehezebb.

Ezt a tényt látszott megcáfolni csapatunk, amikor a 9. percben Labanc Anna révén megszereztük a vezetést. Ám a Várda hamar egyenlített, így „újra kezdődött” a mérkőzés. A 24. percben Lovácsi Viktória is betalált, amire ismét volt válasza a vendégeknek. A gólpárbajt követően az ötvenedik perc körülig inkább csak helyzeteink voltak, míg nem Mérten Luca keményen elkapta a fonalat: hét (!) perc alatt klasszikus mesterhármast gurított, s így a vége rendkívül magabiztos 5-2 arányú győzelem lett.