Kazincbarcikai Sport Club
https://kbsc.hu/U9 : Bozsik fesztivál

U9 : Bozsik fesztivál

Szerző:

Szabó Noémi

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Utánpótlás hírek

Bozsik fesztiválon szerepelt U 9-es csapatunk Szopkó Roland vezetésével a putnoki Elek Ákos Sportközpontban. A fesztivál jó hangulatban, jó időben zajlott le.

A csapat tagjai: Szegedi Norbert, Váradi Milán, Takács Zsombor, Horn Kristóf, Szőke Balázs, Labanc Anna, Mester Mihály, Kakszi Alex, Tóth Gellért, Benedek Bálint

Edző: Szopkó Roland

További híreink

Három felkészülési mérkőzés szerepel a programban

Dátum: 2025. dec 27. 10:30

Nem lesz hosszú a téli szünet az élvonalbeli labdarúgó csapatok számára, hiszen már 2026. január 24-én folytatódnak a Fizz Liga küzdelmei. A Kolorcity KBSC labdarúgói öt nap pihenőt kaptak, december 27-től egyéni edzésprogram szerint készülnek, január 5-én pedig elkezdődnek a közös edzések is. A csapat hazai környezetben készül a tavaszi szezonra. A programban három felkészülési mérkőzés szerepel. 

Újpest FC - Kolorcity KBSC 2-1 (0-0)

Dátum: 2025. dec 21. 17:00

A Fizz Liga 18. fourdulójában az Újpest FC vendégei voltunk. Az első játékrész után gólnélküli döntetlennel vonultak szünetre a csapatok, a második félidőben hazai részről Tucic és Nunes volt eredményes, a mi gólunkat Meschack szerezte.

Kuttor Attila: Elsősorban magunknak akarunk bizonyítani

Dátum: 2025. dec 19. 16:00

A Fizz Liga 18. fordulójában, vasárnap 15 órától az Újpest vendégei leszünk. Összeszedtünk minden fontos információt, és természetesen kíváncsiak voltunk arra is, vezetőedzőnk, Kuttor Attila hogyan várja a bajnokit.

Évet zárt az U7 is

Dátum: 2025. dec 19. 09:00

Első csapatunk labdarúgói U7-eseink évzárójára is ellátogattak. Az eseményre csütörtökön délután került sor az Irinyi Tornacsarnokban. Jövőre folytatjuk! Hajrá, Vegyész! Hajrá, Barcika!

Eredmények

Klubunk támogatói

KBSC Galéria