Hétvégi utánpótlás eredmények

Szabó Noémi

Utánpótlás hírek

A KBSC FC korosztályos csapatai egy győzelemmel, egy döntetlennel és két vereséggel zárták a hétvégét.

U14

KBSC - GYÖNYGÖSI AK 0:10 (félidőben: 0:4)
Helyszín: Kazincbarcika, Pete András Stadion
Gólszerzők: Horváth Patrik 15' 20' 40' 43' 74', Szűcs Balázs 34', Makó Marcell 50' 77', Mahunka László 61'

Hazai pályán, Kazincbarcikán fogadta U14-es csapatunk a Gyöngyösi AK-t. A vendégek csapatából Horváth Patrik a tizenötödik percben szerezte meg a vezetést, melyet az első játékrészben még három találattal növelt. A 0:4-es félidei állás után is a Gyöngyösnek adódott több lehetősége, így még hat góllal szórták meg kapunkat. A találkozó után Balogh József edző röviden értékelt.

"Csapat szinten sokat hibáztunk, amit az ellenfél kihasznált, viszont biztató, hogy sok jó egyéni teljesítmény volt a mérkőzésen."

KBSC: Boros Marcell, Balázsi Bence (Csirmaz Levente 18'), Győrfi Gábor, Spitzmüller Zala (Dósa Máté 70'), Magyar Dániel, Fedor Dominik, Nagy Dániel, Molnár Martin (Tiszóczki Armand 45'), Lakatos Roland, Farkas Dániel, Molnár Marcell

GYÖNGYÖSI AK:  Horváth Levente, Bágyi Gergő, Egyed Bálit, Horváth Patrik, Szűcs Balázs, Csomós Tamás, Bágyi Noel, Varga István (Makó Marcell 41'), Tasi Gergő, Gál Károly, Kádár Nimród (Mahalek László 41')

U15

KBSC - GYÖNGYÖSI AK 0:5 (félidőben: 0:5)
Helyszín: Kazincbarcika, Pete András Stadion
Gólszerzők: Botos Nikolasz 2' 34', Győri Ágoston 17', Lovar Martin 23', Török Martin 40'

Szinten nem tudott pontot szerezni a Gyöngyös ellen U15-ös csapatunk. A vendégek egy korai góllal a második percben szereztek vezetést, melyet az első játékrészben még négy találattal toldottak meg, így már az első negyvenöt percben beállítva az 0:5-ás végeredményt. Harnócz Róbert a következő mondatokat nyilatkozta a találkozót követően:

"A mérkőzés sajnos bátortalan játékunk miatt az első félidőben eldőlt. Pozitív, hogy a szünet után feljavult játékunk, támadásokat vezettünk és védekezésünk is stabilabbá vált."

KBSC: Boros Marcell, Ruszó Tibor, Kovács Kristóf ( Bundzik Barnabás 36'), Kapaló Bence, Turai Roland, Jakab Viktor, Lakatos Krisztofer, Majoros Márk, Kóré Balázs (Kovács Rafael 59'), Simon Martin, Kiss Milán (Kovács Krisztián 62')

GYÖNGYÖSI AK: Barabás Bence, Monoki Attila, Babus Vince, Kőhegyi Kevin (Győri Dániel 27'), Nádudvari Marcell, Török Martin, Tóth Zsombor, Csizmás Gergő, Botos Nikolasz, Győri Ágoston, Lovag Martin

U17

FC HATVAN - KBSC 3:5 (félidőben 2:4)
Helyszín: Hatvani Népkerti Sporttelep
Gólszerzők: Kovács Kristóf 4' 45', Bodor Tamás 68' illetve Magyar Máté 13' 16', Lukács Gergő 26' 42' 80'

Gólzáporos mérkőzésen aratott győzelmet U17-es együttesünk. A Hatvan ugyan vezetést szerzett a negyedik percben, melyre Magyar Máté két góllal válaszolt a mérkőzés tizenharmadik és tizenhatodik perceiben, majd Lukács Gergő is kétszer talált be ellenfelünk kapujába az első félidőben, melyet ekkor még Kovács Kristóf tudott szépíteni a hazaiaknak (2:4). A szünetet követően Bodor Tamás góljával 3:4-re módosult az állás. A mérkőzést végül a találkozón harmadik gólját szerző Lukács Gergő döntötte el véglegesen javunkra.

"Az első félidőben a betömörülő hazai védelmet sikerült feltörnünk tudatos és jó játékkal, négy góllal. A második félidőben sok technikai hibát vétettünk és túl sok lett az egyénieskedés, ami miatt nem tudtuk megismételni az első félidő remek játékát, igaz győzelmünk nem forgott veszélyben." (Divinszki József)

FC HATVAN: Sáfrán Tamás (Sándor Dominik 46'), Csernyik Lázár, Czakó Bence, Oláh Rajmond, Szolomájer Sándor (Nagy Dávid 63'), Bognár Bence (Szabó Márk 77'), Csernyik Olivér (Potrovszki Bence 37'), Pántis Péter, Kötél Kevin, Bodor Tamás, Kovács Kristóf

KBSC: Kozák Dávid (Dányi Kristóf 85'), Pavlánszki Tibor (Hubay Milán 81'), Zsigrai Bálint,  Goór Krisztián (Eperjesi Róbert 50'), Magyar Máté, Lukács Gergő, Fejes Ádám, Molnár Alex, Kovács Szabolcs, Szűrös Bence, Madarász Máté

U19

FC HATVAN- KBSC 0:0 (félidőben 0:0)
Helyszín: Hatvani Népkerti Sporttelep

Pontosztozkodásra került sor U19-es csapatunk meccsén hétvégén, hiszen az FC Hatvan elleni találkozó gól nélküli, 0:0-ás döntetlennel zárult. Kőrösi Gábor edző röviden értékelt a mérkőzés után.

"Sajnos támadójátékunk nem volt eléggé hatékony a mai napon, így nem is érhettünk el jobb eredményt."

FC HATVAN: Marosán László, Váradi Noel, Szilágyi Erik (Marton Levente 90'), Sebestyén Balázs, Vályi Fábián, Czakó Kristóf, Barna Márkó, Szabó Milán, Varjú Ádám, Horváth Krisztián, Tóth Bence

KBSC: Zilahy Patrik, Szitai Martin, Válint Krisztián, Csernely Zsolt, Nagy Krisztofer, Szabó Péter, Taskó Máté, Réti József (Nagy Dominik 67'), Kapaló Csaba (Szikszai Gergő 58'), Henez Kevin, Tóth Lajos