Három győzelem és egy vereség a mérleg

Utánpótlás hírek

Utánpólás csapataink a korosztályos bajnokságok huszonhatodik fordulójában az Alsózsolcai KSC és a Nagykáta SE ellen léptek pályára.

U14

KBSC - ALSÓZSOLCAI KBSC 2 -3 (félidőben: 2-3)
Helyszín: Kazincbarcika, Pete András Stadion
Gólszerzők: Dányi Gábor 12', Fedor Dominik 26' illetve Roha Kornél 5', Varga Richárd 16', Petercsák Salamon 25'

Szoros mérkőzésen maradt alul hétvégén a KBSC U14-es csapata az Alsózsolcai KSC korosztályos együttese ellen. A vendégek az ötödik percben szereztek vezetést, amire Dányi Gábor a tizenkettedikben válaszolt is. Az első félidőben még három találat született egy a vendégek kapujába (Fedor Dominik 25') , kettő pedig sajnos a Boros Marcell által védett hálóban landolt. A második játékrészben ugyan mindkét csapat dolgozott ki helyzeteket, ezeket azonban mégsem sikerült értékesíteni, így a végeredmény megegyzett a félidei 2:3-as állással.

A csapat edzője, Balogh József ezúttal a szokottnál is szűkszavúbban értékelt:

"A rengeteg kimaradt helyzet megbosszulta magát."

KBSC ALSÓZSOLCAI KSC
1 Boros Marcell 1 Molnár Tamás
2 Kovács Kristóf 3 Roppantó Gergő (Mezei Márk 54')
3 Magyar Dániel 4 Ujfalusi Milán
4 Győrfi Gábor (Iski Levente 65') 5 Csóka Zsolt
5 Szabó Ádám (Fedor Dominik 25') 6 Szabó Dávid
6 Nagy Dániel 8 Üveges Zalán
9 Tóth Mátyás 9 Varga Richárd (Erdei-Nagy Krisztofer 77')
10 Kovács Rafael (Farkas Dániel 25') 10 Hankó Milán (Jónyer Patrik 54')
11  Dányi Gábor 11  Roha Kornél
13 Ibi Ferenc 12 Farkas Zoltán
19 Spitzmüller Zala 17 Petercsák Salamon (Jecs Bálint 63')
12 Kassai Bence 2 Mezei Márk (Roppantó Gergő 54')
7 Fedor Dominik (Szabó Ádám 25') 14 Polefkó Tamás
8 Iski Levente (Győrfi Gábor 61') 15 Jecs Bálint (Petercsák Salamon 63')
18 Farkas Dániel (Kovács Rafael 25') 16 Jónyer Patrik (Hankó Milán 54')
    18 Erdei-Nagy Krisztofer (Varga Richárd 77')

U15

KBSC - ALSÓZSOLCAI KSC 3-1 (félidőben 2-0)
Helyszín: Kazincbarcika, Pete András Stadion
Gólszerzők: Csanya Krisztián 9', Lakatos Krisztofer 36', Virág Brendon 68' illetve Szigeti Csaba 75'

U15-ös csapatunk tovább növelte pontjai számát, hiszen a bajnokság huszonhatodik fordulójában az Alsózsolcát győzték le. A találkozón korán, a kilencedik percben Csanya Krisztián góljával szereztük meg a vezetést, amit az első félidőben még Lakatos Krsztofer is növelt. A szünetet követően is a KBSC bizonyult  jobbnak és még Virág Brendon is betalált a vendégek kapujába. Az Alsózsolca a mérkőzés végén, a hetvenötödik percben Szigeti Csaba góljával tudott szépíteni.

Harnócz Róbert elismerően nyilatkozott:

" A mai mérkőzésen mindenki megdolgozott a sikerért! A mérkőzés egyes szakaszaiban döcögős volt a játékunk és a helyzetkihasználásunk is lehetett volna jobb, de annak örülök, hogy kétszer is győzelmet arattunk a jó erőkből álló Alsózsolca ellen a bajnokságban."

13  Virág Bence (Lakatos Attila 50')
16 Serfőző Szabolcs (Csany Krisztián 60')
17 Balázs Ádám (Gáll Attila 71')

U17

NAGYKÁTA SE - KBSC 0-4  (félidőben 0-3)
Helyszín: Nagykáta Városi Sporttelep
Gólszerzők: Turza Balázs (ög.) 45' illetve Bodó Benedek 1', Fejes Ádám 29', Nagy Krisztofer 90'

U17-es csapatunk Bodó Benedek góljával már a találkozó első percében vezetést szerzett Nagykátán, amit az első játékrészben még Fejes Ádám is növelt egy góllal, illetve a félidő végén a hazai együttesből Turza is betalált saját kapujába, így egy 0:3-as vezetéssel vonulhattunk a szünetre. A második játékrész eseménytelenebbül zajlott, viszont a mérkőzés utolsó percében Nagy Krisztofer újabb góllal növelte a Barcika találatainak számát.

A mérkőzés után Divinszki József értékelt:

"Voltak hibáink csapat és egyéni szinten is, de ezeket most elbírtuk és a győzelmünk nem forgorr veszélyben."

NAGYKÁTA SE KBSC
21 Pintye Patrik 1 Kozák Dávid (Dányi Kristóf 82')
2 Pozsonyi Szabolcs 3 Zsigrai Bálint
4 Lengyel Dávid 4 Eperjesi Róbert
5 Mányi Botond 5 Fejes Ádám
6 Rada Ádám 7 Goór Krisztián (Szűrös Bence 46')
8 Palotai Tamás 8 Magyar Máté
9 Kristóf József (Nyakas Dániel 46') 10 Nagy Krisztofer
10 Tomócsik László 11 Bodó Benedek
16 Madai Erik 14  Drótos Patrik
17 Turza Balázs (Rafael Zoltán 46') 15 Kovács Szabolcs
18 Csaba Tamás 20 Madarász Máté (Hubay Milán 65')
7 Rafael Zoltán (Turza Balázs 46') 12 Kozák Dávid (Balogh Bence 46')
11 Nyakas Dániel (Kristóf József 46') 6 Hubay Milán (Madarász Máté 65')
13  Juhász Csaba 13 Szűrös Bence (Goór Krisztián 46')

U19

NAGYKÁTA SE - KBSC 1-4 (félidőben 0-1)
Helyszín: Nagykáta Városi Sporttelep
Gólszerzők: Varga Koppány 67' illetve Szabó Péter 28', Pavlánszki Tibor 64' 80', Molnár Alex 86'

Szintén sikeres hétvégét zárt az U19-es csapat, hiszen ők is három ponttal utazhattak haza Nagykátáról. Az első játékrészben Szabó Péter szerzett vezetést csapatunknak, amit a másodikban Pavlánszki Tibor két, Molnár Alex pedig egy találattal növelt. A hazai együttesből Varga Koppány szépített, a végeredmény így 1:4 lett.

A mérkőzést követően Kőrösi Gábor nyilatkozott:

"Nagyon ránk fért már a győzelem, amit teljesen megérdemelten szereztünk meg a Nagykáta otthonában."

1 Lendvai Levente Bartók Gábor (Balogh Bence 46')