Magabiztos győzelemmel nyitott Balogh József csapata

Utánpótlás hírek

A korosztályváltás minden nyáron sokakat érint az utánpótlás korosztályokban, így ilyenkor sem az újraformálódó csapatnak, sem az edzőnek nincs könnyű dolga.

A Balogh József által irányított U15 álomszerűen kezdte az idei bajnokságot, méghozzá egy idegenben szerzett 3-1-es győzelemmel.

Csirmaz Levente már a 18. percben megszerezte a vezetést csapatunknak, amit a szünetig meg is tudtunk őrizni. Aztán a második félidő elején Kiss Levente erre rúgta rá a második kazincbarcikai találatot, így a 41. percben 0-2 volt az állás.

A második játékrész derekán szorosabbá vált a mérkőzés (1-2), de nyolc perccel a hazai gólt követően Csengeri Marcell beállította a végeredményt, 1-3. Így kétség nem fért hozzá, hogy ezen a napon a kék-sárga csapat volt a jobb és az eredményesebb.

MLSZ Regionális U15 alap Északkeleti csoport

1. forduló

Csenger FC – KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC   1-3 (0-1)

Gólszerzők: Tóth B., illetve Csirmaz, Kiss, Csengeri.

Kolorcity Kazincbarcika:

Lőrincz – Szegedi N., Lévai, André, Lempochner (Pecséri 53'), Deák (Szuhay 53'), Kiss L., Csirmaz, Csengeri, Tiszóczki (Gyöngyösi 67'), Kui.

Edző: Balogh József

Megérdemelt győzelmet arattunk a rendkívül jó játékerőt képviselő ellenféllel szemben. A kihagyott helyzetek alapján lehet egy kis hiányérzetünk, de mindenképp dicséret illeti a fiúkat!

A csapat ezzel a győzelemmel a negyedik helyen áll; vasárnap pedig hazai pályán fogadja a Berettyóújfalui SE együttesét, kezdés 12 órakor.