Álomszerű kezdés után magabiztos győzelem

Utánpótlás hírek

Nem indulhatott volna jobban a hazai mérkőzés: a szép számú szülői közösség és szurkolók előtt Kui Milán már a 4. percben megszerezte a vezetést Asszony Béla csapatának. Bár jól és szervezetten játszottak a srácok, az első félidőre ez az egy találat jutott. A második játékrészben továbbra is domináltunk, amit aztán Lempochner Botond 78. percben esett találata erősen alá is támasztott, 2-0. A hat cserével lehozott meccset végül magabiztosan nyertük meg, mely óriási löketet adhat a srácoknak a jövőre nézve.

MLSZ Regionális U14 alap Északkeleti „A” csoport

3. forduló

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC – Miskolc Népkert Volán SE   2-1 (1-0)

Gólszerző: Kui 4', Lempochner 78'.

Kolorcity Kazincbarcika:

Varsányi (Bakos 41’)– Takács (Labanc 41’), Tóth (Üveges 51’), Kapui, Kövesdi (Tóth L. 66’), Dányi (Klimon Á. 66’), Szegedi Z. (Szitka K. 41’), Kui, Szilasi, Lempochner, Szegedi N.

Edző: Asszony Béla

A mai mérkőzésen végre sikerült gólokat rúgnunk, ami eddig hiányzott, illetve nem is kaptunk gólt a hatékony védőmunkának köszönhetően. Igazi csapatként funkcionáltunk ma is, az átmenetek is egyre gördülékenyebben mennek, ami eredményesebbé teszi játékunkat.

Gratulálok a csapatnak!

A csapat három mérkőzést követően a hatodik helyen áll. A negyedik fordulóban szabadnaposak vagyunk, így legközelebb szeptember 23-án a Cigánd otthonában lépünk pályára.