Két győzelem után két vereség

Utánpótlás hírek

U15-ös csapatunk két győzelem után egy héten belül két bajnoki mérkőzést is játszott. Sajnos ezúttal nem sok pont termett Balogh József csapatának.

Kedden délután az előrehozott 4. fordulóban hazai pályán szerepeltünk, s a BSK-Alsózsolca csapatától szenvedtünk három gólos vendégvezetés után 4-1 arányú vereséget.

Ekkor csapatunkból Tiszóczki Armand volt eredményes a második félidőben.

Szombaton a Balmazújvárossal játszottunk, ez volt a hivatalos játéknap a 3. fordulóban. Ekkor 2-1-es félidő után 3-1 arányban bizonyult jobbnak a hazai csapat. Gólunkat Szegedi Norbert szerezte a 34. percben.

MLSZ Regionális U15 alap Északkeleti csoport

3. forduló

BALMAZÚJVÁROSI FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC   3-1 (2-1)

Gólszerző: Szegedi N. 34’.

Kolorcity Kazincbarcika:

Lőrincz – Szegedi N., Szuhay (Gyöngyösi 56’), Csengeri, André (Pecséri 56’),

Lempochner, Kui, Kiss L., Tiszóczki, Janó, Deák (Lévai 56’).

Edző: Balogh József

A játék képe alapján a döntetlen igazságosabb lett volna, de szerencsénk sem volt ezen a napon.

4. forduló

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC – BSK-ALSÓZSOLCA   1-4 (0-3)

Gólszerző: Tiszóczki 42’

Lőrincz – Szegedi N., Lévai, André (Gyöngyösi 68’), Lempochner (Szuhay 56’), Deák (Pecséri 56’), Kiss L., Németh, Csengeri, Kui, Tiszóczki.

Vezetőedző: Balogh József

Sajnos ellenfelünk játékosai fizikailag erősebbek, gyorsabbak voltak, köszönhetően többek között annak is, hogy tőlünk idősebb korosztály alkotta a vendégcsapatot. A második félidőben jobban is fociztak, így elkerülhetetlen lett a vereség.

A csapat legközelebb a BTE Felsőzsolca otthonában lép pályára, méghozzá szeptember 23-án 13 órától.