Balogh József: Nem koncentráltunk eléggé…!

Utánpótlás hírek

A Sényő-Carnifex FC érkezett szombaton Kazincbarcikára, hogy a bajnokság 6. fordulójában pontot vagy pontokat raboljon Balogh József csapatától.

Jól indult a mérkőzés, hiszen Kiss Levente a 10. percben megszerezte a vezetést, ám a folytatás hidegzuhanyként ért minket. A Sényő két perc alatt két gólt is lőtt nekünk, így negyedóra elteltével 1-2 volt az állás. Erre még a félidő vége előtt rárúgták a harmadikat is vendégeink, vagyis kétgólos hátrányban fordultunk.

Balogh József edző próbált frissíteni a csapaton, a második játékrész első részében négyet is cseréltünk, de sajnos hiába. Bár Kiss Levente 67. percben esett második találatával feljebb tudtunk zárkózni, az egyenlítés és a pontszerzés már nem sikerült.

MLSZ Regionális U15 alap Északkeleti csoport

6. forduló

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC – SÉNYŐ-CARNIFEX FC   2-3 (1-3)

Gólszerző: Kiss Levente 10’ és 67’.

Kolorcity Kazincbarcika:

Lőrincz – Szegedi N., Lévai, Lempochner (Gyöngyösi 54’), Kiss L., Németh B., Pecséri (Deák 51’), Csengeri (André 51’), Kui, Tiszóczki (Szuhay 51’), Janó.

Edző: Balogh József

Az első félidőben nem koncentráltunk eléggé, így az ellenfél jelentős előnyre tett szert. A második félidőben futottunk az eredmény után és kis szerencsével meg is fordíthattuk volna a mérkőzést.

A csapat szombaton délben Sárospatakon játszik, a 7. fordulónak a tabella 9. helyéről vágunk neki.