Idegenben szerezte meg második győzelmét az U14!

Utánpótlás hírek

Egy hazai pályán elszenvedett egygólos vereséggel a hátunk mögött játszottunk vasárnap a 7. fordulóban, a BTE-Felsőzsolca otthonában.

Ha az addig lejátszott találkozókat megnézzük, akkor sajnos több vereség, mint győzelem volt a tarsolyunkban, úgy hogy Asszony Béla fiai ismét rendkívül elszántan léptek pályára a lelkes szülők bíztatása mellett.

Kiegyenlített és küzdelmes mérkőzést játszottak a felek, mind kondicionálisan, mind taktikailag kemény próbatétel a nagypályás játék, s bizony nem könnyű a váltás a tavalyi esztendő után.

De a srácok nagy hittel játszottak, aminek az 56. percben meg is lett az eredménye, Üveges Hunor találatával 1-0 arányban megszereztük a vezetést. Amit aztán sikerült is megtartanunk, így idegenben három ponttal gazdagodtunk.

MLSZ Regionális U14 alap Északkeleti „A” csoport

7. forduló

BTE FELSŐZSOLCA - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC   0-1 (0-0)

Gólszerző: Üveges 56'

Kolorcity Kazincbarcika:

Bakos - Takács Zs. (Szilasi 46’), Tóth G. (Tóth L. 65’), Kapui, Kimár (Labanc 46’), Kövesdi (Kui 46’), Lempochner, Szegedi Z. (Üveges 46’), Fülpes (Varsányi 75’), Szitka N. (Szitka K. 46’), Szegedi N.

Vezetőedző: Asszony Béla

Küzdelmes mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk! Szép volt fiúk!

A csapat jelenleg hat ponttal a 7. helyen áll. Folytatás vasárnap hazai pályán a Sényő ellen, bízunk bennetek, meglesz az a harmadik győzelem!