Megérdemelt győzelem!

Utánpótlás hírek

Idegenbeli győzelem után hazai pályán fogadtuk a névváltozás alatt és a tabella végén álló Sényő csapatát.

A kezdés nem volt túl szerencsés, hiszen rendkívül korán, már a 9. percben emberhátrányba kerültünk, de a futball ilyen, ezeket a helyzeteket is tudni kell kezelni. A csapat összeszorított fogakkal küzdött tíz emberrel is, aminek az 57. percben vezetés lett az eredménye, Szegedi Norbert talált be a Sényő kapujába. A gól felszabadította a srácokat, s öt perccel később Szilasi Máté kétgólosra növelte az előnyünket. Ami csak szűk három percig maradt ennyi, mert a plusz egy emberrel játszó vendégek gyorsan szépítettek. Majd Kui Milán újabb öt perc elteltével megmutatta, hazai pályán tíz emberrel sem lehet megverni minket, s beállította a 3-1-es végeredményt.

MLSZ Regionális U14 alap Északkeleti „A” csoport

8. forduló

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC – SÉNYŐ FC SELYEM-BER   3-1 (0-0)

Gólszerzők: Szegedi N. 57’, Szilasi 62’, Kui 70’

Kiállítva: Fülpes 9’

Kolorcity Kazincbarcika:

Bakos (Varsányi 41’) – Klimon (Takács Zs. 41’), Üveges (Szegedi Z. 41’), Fülpes, Kapui, Kövesdi (Kimár 41’), Dányi (Gulyás G. 63’), Kui, Szilasi, Szitka N. (Szitka K. 41’), Szegedi N.

Vezetőedző: Asszony Béla

A mérkőzés nem az elképzelésem szerint zajlott, hiszen korán emberhátrányba kerültünk. Sok technikai hibával játszottunk, ami szintén hátráltatott minket. Nehéz volt a támadásba való átmeneteket megoldani, mert ellenfelünk gyakran maradt 4-5 játékosával a középső zóna, védőzónánk határán. Összességében azért nyertünk megérdemelten, mert a lehetőségeinket jobban kihasználtuk.

A csapat javított helyezésén, jelenleg kilenc ponttal a 6. helyen áll. Vasárnap Nyíregyházára utazunk, a Filo SE elleni találkozó 13 órakor kezdődik.