U19: nehéz időszakot él meg a csapat

Utánpótlás hírek

A hétközi forduló után hazai pályán játszottunk a hétvégén, és sajnos nem tört meg a rossz sorozatunk.

A Sényő a 14. percben megszerezte a vezetést, amit hattal később Lakatos Krisztofer révén egalizálni tudtunk. Aztán jött egy nagyon kemény tíz perces időszak, ami alatt a vendégek három gólt is rúgtak, s így már 4-1 arányban vezettek. Az első játékrész vége felé Lakatos egy büntetőt is értékesíteni tudott, így 4-2-es sényői vezetéssel fordultunk.

A második játékrészben nagyrészt kiegyenlített mezőnymunka folyt, a vendégek még egy gólt is tudtak rúgni, így 5-2 arányú vereséget szenvedtünk.

MLSZ Regionális U19 alap Északkeleti csoport

7. forduló

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC – FC SÉNYŐ SELYEM-BER   2-5 (2-4)

Gólszerzők: Lakatos 20’. 41’ (b).

Kolorcity Kazincbarcika:

Bodnár – Balogh L., Kerékgyártó, Henez (Antal 46’), Lakatos K., Lovas (Képes 46’), Kovács Sz., Kresák, Nagy D. (Kovács K. 71’), Kocsis, Bagonyi (Szabó R. 63’).

Edző: Korolovszky György

Nehéz mindig a folyamatos vereségek után nyilatkozni, de most egy ilyen kellemetlen időszakot élünk, amin hamar túl kell lendülnünk. Nem futballoztunk rosszul, sőt nagy komoly ellenfelei voltunk az átlagosan egy fejjel magasabb és 15 kilóval erősebb Sényőnek. Stílusos, kulturált, olykor szép és domináns játékot játszottunk, de sajnos nagyon kevesen és szűken vagyunk a kispadon is különböző okok miatt. Megyünk becsülettel, még több munkával, edzéssel vágunk neki a következő mérkőzéseknek.

A csapat legközelebb október 22-én – vasárnap - 12 órától Debrecenben játszik az eddig hibátlan Sportcentrum csapata ellen.