Háromgólos hátrányból állt fel az U12

Göndör Judit

Utánpótlás hírek

A 6. forduló halasztott mérkőzése (11.23-án lesz Sárospatakon) után a 7. fordulóban Tiszaújvárosban léptünk pályára.

Mondhatni a kicsik lemásolták a felnőtt csapatot, hiszen már az első percben hátrányba kerültek, de mivel ez a meccs szombaton volt, így nem teljesen igaz a dolog… Ráadásul ők a 6. percben még egy gólt kaptak, aztán tíz perccel később a harmadikat is rárúgták erre a hazaiak.

A második játékrészben aztán elkezdtünk kiegyenesedni, aminek eredményeként a 32. percben szépített Farkas Botond, így 1-3 volt az állás. Az 57. minutumban Boti duplázott, így már csak egy gólos hátrányban voltunk, de hiába küzdöttünk foggal-körömmel, sajnos nem tudtunk kiegyenlíteni.

JEGYZŐKÖNYV

MLSZ Regionális U12 alap Északi csoport

7. forduló

FC TISZAÚJVÁROS - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC   3-2

Gólszerző: Farkas 32’ és 57’.

Kolorcity Kazincbarcika:

Tompos – Laczkó, Koleszár, Balogh M., Verebélyi, Fekete, Marok, Fónagy, Farkas B.

Cserék: Bánhegyesi, Újházi, Klinkó, Tóth H.

Edzők: Fehér Balázs, Pál-Kutas József.

Nagyon rosszul kezdtük ismét a találkozót és az első negyedben háromgólos hátrányba kerültünk. Az előző mérkőzéssel ellentétben most szerencsére nem zuhantunk össze, hanem igyekeztünk vissza jönni a meccsbe. Ahogy telt az idő kezdtük megérezni, hogy ezt az eredményt akár még meg is lehetne fordítani. A végén több lehetőségünk is adódott, hogy kiegyenlítsünk, de sajnos csak szorossá tudtuk tenni az eredményt.

Csapatunkban ismét lehetőséget kaptak új játékosok, emellett pedig dicséret illeti az egész csapatot, hogy jelentős hátrányban sem adták fel.

Sajnálom őket, mert talán egy döntetlenre rászolgáltak volna.

Viszont tanulnunk kell abból, hogy ennyi hibával, ilyen rosszul nem kezdhetjük el a meccseket.

Folytatás szombaton 11 órától itthon, az ellenfél a Heves csapata lesz.