Idegenben vereséget szenvedtünk

Utánpótlás hírek

Két fordulóval ezelőtt – idegenben - egy pontot szerzett Balogh József csapata, míg a nyolcadikban szabadnaposak voltak. A kilencedikben pedig sajnos nagyarányú vereséget szenvedtünk, szintén idegenben. Pedig a korán bekapott hazai találat után még ki tudtunk egyenlíteni; Pecséri Máté a 21. percben módosította 1-1-re az állást. Aztán innentől kezdve csak a hazaiak tudtak gólt lőni, tíz perc alatt hármat is, így a negyvenedik perc körül már 4-1-re vezetett a Tállya. A finishez közeledve két újabb hazai gólnak örülhetett a közönség, s így 6-1 arányú vereséget szenvedtünk.

MLSZ Regionális U15 alap Északkeleti csoport

9. forduló

TÁLLYA-ENCS - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC   6-1 (3-1)

Gólszerző: Pecséri 21’

Kolorcity Kazincbarcika:

Deák – Szegedi N., Lévai (Szuhay 33’), André, Lempochner, Kiss L., Németh B., Pecséri (Gyöngyösi 67’), Tiszóczki, Janó, Kui.

Vezetőedző: Balogh József

Fáradtan, enerváltan játszottunk ma, ezért elkerülhetetlen volt a vereség. A különbség mindenképp túlzó, jövő héten igyekszünk kijavítani a botlást!

A csapat nyolc mérkőzés után két győzelemmel, egy döntetlennel és öt vereséggel a tabella 10. helyén áll. Holnap délben Nyíradonyban lehet majd javítani, a hazaiak éppen mögöttünk állnak, ugyanolyan statisztikával, csupán a lőtt és kapott gólok számában van eltérés közöttünk.