Kemény, férfias meccsen tudott nyerni az U13!

Utánpótlás hírek

A nyolcadik fordulóban a Heves érkezett hozzánk vendégként, s egyértelmű célunk a hazai pályán a győzelem volt.

Ennek jegyében már a 11. percben meg is szereztük a vezetést Nagy Zsolt révén. Erre aztán nem sikerült rárúgni a második gólt, viszont az ellenfélnek igen, így 30 perc után 1-1 volt az eredmény. Kemény, férfias, helyenként talán túlságosan is agresszív játék folyt a pályán a három pontért, amiből szerencsére jól jöttünk ki. Bár ez a fajta játék nagyon nem stílusunk és célunk. Kövesdi Ármin duplájával végül 3-1 arányban tudtunk győzni, amiért dicséret a srácoknak!

MLSZ Regionális U13 alap Északi csoport

8. forduló

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC – HEVESI LSC   3-1

Gólszerző: Nagy Zs. 11’, Kövesdi 40’ és 74’.

Kolorcity Kazincbarcika:

Varsányi – Takács Zs., Tóth G., Tóth L., Tóth B., Kövesdi, Kimár, Nagy Zs., Tóth A.

Cserék: Stefán, Maganuco, Gál, Csányi, Mihály, Fülpes.

Edzők: Fehér Balázs, Pál-Kutas József.

Mondhatni férfias, kemény összecsapáson vagyunk túl. Sajnos átvettük az ellenfél stílusát, akik leginkább a test-test elleni párharcokat próbálták erőltetni az egész meccsen. Így a játék színvonala nem volt túl magas.

Ha a mieink jobban felvállalták volna a csapatjátékot és nem egyénileg akarták volna a támadások nagy részét megoldani, talán korábban is lezárhattuk volna a találkozót. A melóért, amit beletettek, azért dicséret illeti őket, és persze gratulálunk nekik a győzelemhez!

De a játékkal – edzőként - nem lehetünk elégedettek, mert tudjuk, hogy ők, vagyis a csapat ennél többre is képes.

Folytatás szombaton 10 órától Encsen, az ellenfél a Tállya csapata lesz.