U15: magabiztos győzelem a Nyíradony otthonában

Utánpótlás hírek

A Tállyától elszenvedett vereséget követően az egész keret azon dolgozott, hogy mielőbb kijavítsák a botlást. Így rendkívül motiváltan és elszántan utaztak Nyíradonyba, egy igazi helyosztóra. Talán épp a bizonyítási vágy volt az, ami az első félidőre alaposan rányomta a bélyegét, így a helyzetek kimaradtak. Nem úgy a másik játékrészben, amikor az 55. percben Kiss Levente találata megadta a kezdőlökést, s kinyílt a kék-sárga gólzsák. Tiszóczki Armanddal szépen beosztva és szó szerint felváltva, 4-5 percenként rúgtak két-két gólt, s az 55. és a 66. perc között 0-0-ról 4-0 lett az állás javunkra. A meglepett hazaiaknak válaszuk már nem volt, így – a meccset csupán két cserével lehozva - magabiztos győzelmet aratott Balogh József csapata.

MLSZ Regionális U15 alap Északkeleti csoport

10. forduló

NYÍRADONY VVTK - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC   0-4 (0-0)

Gólszerző: Kiss L. 55’ és 64’, Tiszóczki 60’ és 66’.

Kolorcity Kazincbarcika:

Lőrincz - Szegedi N., Kui, Szuhay, André, Lempochner, Kiss L., Németh B., Deák (Gyöngyösi 68’), Tiszóczki, Csáki (Pecséri 68’).

Vezetőedző: Balogh József

Nagyon akartuk ezt a győzelmet az elmúlt mérkőzések sikertelensége után. Nemcsak a góllövésben voltunk jobbak, hanem játékban is ellenfelünk fölé nőttünk. Hiányérzetünk csak a kimaradt helyzetek miatt lehet, de összességében dicséret illeti a fiúk hozzáállását és játékát.

A csapat kilenc mérkőzés után a tabella 9. helyén áll. Szombaton hazai pályán játszunk a Nánási Focisuli ellen, kezdés 11 órakor.