Döntetlen a tizedik fordulóban

Utánpótlás hírek

Egy idegenben elért győzelem után a 10. fordulóban hazai pályán játszottunk szombaton.

A Tállya-Encs ellen sok nehézséggel kellett megküzdenie a csapat trénerének, majd maga a mérkőzés sem azt adta vissza, amire Harnócz Róbert számított. Ha csak szűken a tényeket nézzük, gólnélküli első félidőt követően a vendégek az 54. percben megszerezték a vezetést, amire a 79. minutumban a csereként beállt Tóth Márkus válaszolt. Több gól pedig már nem esett, így lett a vége 1-1.

MLSZ Regionális U17 alap Északkeleti csoport

10. forduló

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC – TÁLLYA-ENCS   1-1 (0-0)

Gólszerzők: Tóth M. 79’

Kolorcity Kazincbarcika:

Boros – Simon, Magyar D., Kovács K., Fedor, Kocsis (Tóth M. 60’), Horváth N., Ibi, Győrfi, Képes, André.

Vezetőedző: Harnócz Róbert

Előzetesen nem gondoltam volna, hogy egy ilyen fontos mérkőzés előtt a sok sérülés és betegség miatt csak 12 emberrel tudunk nekivágni az összecsapásnak. Mint kiderült, egy-két játékosnál sajnos a mérkőzés előtti napon a megfelelő pihenés betartásával is gondok akadtak.

Keresem az okait, hogy miért van az, hogy egész héten gyakorlunk valamit és azt nem látom vissza a mérkőzésen. Sajnos sok olyan megoldás született, amit még csak véletlenül sem terveztünk a mérkőzésen. Ennek köszönhetően futottunk az eredmény után, és nem tudtunk nyerni.

A csapat tíz forduló után, nyolc meccset lejátszva a 8. helyen áll. Szombaton Nyíradonyban lesz a következő találkozójuk, a hazaiak a jó középmezőnyből várják a folytatást.