Újra győzött az U15!

Göndör Judit

Utánpótlás hírek

Egy szép idegenbeli győzelmet követően hazai pályán fogadtuk a Nánási Focisuli csapatát szombaton.

Relatíve sokáig gólcsend volt a pályán, az első gól szűk félóra elteltével esett, Csáki Dominik talált be a vendégek kapujába. A nánási csapat szinte azonnal egyenlített, így 1-1-es döntetlennel mentünk szünetre.

A második játékrészben aztán a helyzetekből három gól is született, Kiss Levente a 61. percben, Csengeri Marcell a 68.-ban, míg Tiszóczki Armand a 78.-ban szerzett kék-sárga találatával 4-1 arányban győztünk.

JEGYZŐKÖNYV

MLSZ Regionális U15 alap Északkeleti csoport

11. forduló

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC – NÁNÁSI FOCISULI   4-1 (1-1)

Gólszerző: Csáki 28’, Kiss L. 61’, Csengeri 68’, Tiszóczki 78’.

Kolorcity Kazincbarcika:

Lőrincz - Szegedi N., Lévai, Szuhay (Janó 46’), André (Csengeri 46’), Lempochner (Pecséri 59’), Deák, Kiss L., Németh B., Tiszóczki, Csáki (Gyöngyösi 70’),

Vezetőedző: Balogh József

Hiányérzetünk csak azért lehet, hogy számtalan jól felépített támadásunkból nem rúgtunk több gólt. Ennek ellenére dicséret illeti a fiúkat, mert végig lelkesen játszottak. Gratulálok!

A csapat egy helyet előrébb lépett a tabellán. Az évben még négy mérkőzésük van, legközelebb vasárnap 15 órától a Loki otthonában lépnek pályára.