Gólgazdag mérkőzésen az utolsó tíz percben veszítettük el a három pontot

Utánpótlás hírek

A tabella hetedik és nyolcadik helyezettje csapott össze hétvégén a bajnokság 11. fordulójában. Sokáig, egészen az első félidő finiséig nem esett gól, majd egy hazai találat nyomán 1-0-s hátrányban mehettünk szünetre. A pihenő jót tett a csapatnak, hiszen tíz percen belül két gólt is szereztünk, először Kovács Kristóf, majd André Zoltán volt eredményes, így a 60. perhez közelítve 2-1 arányban vezettünk. Bő húsz perc múlva egyenlítettek a hazaiak, amire Tóth Márkus azonnal góllal válaszolt. Így újra nálunk volt az előny. Majd jött a mérkőzés utolsó tíz perce, amit szívesen elfelejtenénk; hiszen a Nyíradony nagyszerű hajrával kihasználta hibáinkat és szűk két perc alatt két gólt lőve, 4-3-ra megnyerte a találkozót.

MLSZ Regionális U17 alap Északkeleti csoport

11. forduló

NYÍRADONY VVTK - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC   4-3 (1-0)

Gólszerzők: Kovács K. 52’, André 58’, Tóth M. 80’.

Kolorcity Kazincbarcika:

Boros – Simon, Magyar D., Kovács K., Fedor, Tóth M., Nagy D., Kocsis, Horváth N. (Bottyán 75’), Ibi, André.

Vezetőedző: Harnócz Róbert

Hihetetlennek tűnik az eredmény ismeretében, de most játszottunk a legjobban az idényben. Folyamatos volt a játékunk, helyzeteket dolgoztunk ki, gyönyörű gólokat szereztünk; a támadójátékunk nagyon rendben volt. 80 percig az történt a pályán, amit elterveztünk. Aztán sajnos az utolsó tíz percben sikerült lerombolnunk azt, amit addig szépen felépítettünk. Három idegenben lőtt góllal illett volna ezt a mérkőzést megnyerni.

A csapat ezúttal nem hétvégén, hanem pénteken délután hazai pályán fogadja majd a Sényő csapatát, kezdés 14 órakor.