Vereség hazai pályán

Utánpótlás hírek

A 13. fordulóban az MVSC-Miskolc csapatát fogadtuk a Kolorcity Sportcentrumban.

Bár összességében a találkozót megelőzően jobban álltunk, mint vendégeink, a hazai találkozó egyáltalán nem alakult jól.

Az első félidőben az MVSC megszerezte a vezetést, amire a második játékrész elején újabb miskolci találat érkezett. Majd a 60. perc derekán egy perc alatt még két gólt kaptunk, vagyis négygólos előnyre tett szert a Vasút. Szépítő találatunkhoz az ellenfél is kellett, hiszen a 75. percben öngólt vétve 4-1 arányban győztek a vendégek.

MLSZ Regionális U15 alap Északkeleti csoport

13. forduló

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC – MVSC-MISKOLC   1-4 (0-1)

Kolorcity Kazincbarcika:

Lőrincz - Szegedi N., Szuhay, Kui, André, Lempochner (Gyöngyösi 41’), Deák, Kiss L., Németh B., Csengeri, Csáki (Ordas 61’).

Vezetőedző: Balogh József

Közel sem volt ennyi különbség a két csapat között, de el kell ismerni, ma ellenfelünk jobban játszott. Igyekszünk a következő fordulóban javítani.

A két csapat így helyet cserélt a tabellán, s mi a 8. helyről várjuk a folytatást. Szombaton Tiszaújvárosba utazunk, ott lesz javítási lehetőségünk.