Vereséggel zártuk az őszi bajnoki szezont

Utánpótlás hírek

Az idei évből már csak 6. fordulós mérkőzésünk pótlása volt hátra, amiért Sárospatakra utaztunk hétközi forduló keretében.

Csípős hidegben került sor a mérkőzésre, melyen a hazaiak a 29. percben büntetőből szereztek vezetést, amit aztán tíz perccel később kétgólosra növeltek. Ezt követően Varsányi Zalán révén szépíteni tudtunk, de a Patak még rátett egy lapáttal és így 3-1 arányban nyerni tudtak.

MLSZ Regionális U12 alap Északi csoport

6. forduló - pótlás

SÁROSPATAKI TC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC   3-1

Gólszerző: Varsányi Z. 44’

Kolorcity Kazincbarcika:

Varsányi Z. – Szilasi, Laczkó, Kovács Z., Marok, Farkas B., Mihály, Tóth H., Fónagy.

Cserék: Fekete, Újházi, Horn.

Edzők: Fehér Balázs, Pál-Kutas József.

Az időjárás viszontagságaihoz talán jobban alkalmazkodott ellenfelünk, ez is hozzájárulhatott a vereséghez. Nem játszottak rosszul fiataljaink, de eredményben akkor és ott, ez ennyire volt elég.

A csapat ezzel befejezte őszi szereplését a bajnokságban.