Csoportmásodik lett, majd a 3-4. helyért játszott U16-os csapatunk a cigándi tornán

Utánpótlás hírek

Tizenharmadik alkalommal rendeznek nemzetközi teremlabdarúgó tornát Cigándon.

A Kolorcity-család több korosztálya is érdekelt volt, lesz a rangos viadalon, január 20-án például az U16-os korosztály lépett pályára.

Balogh József csapata a tíz fős mezőny „B” csoportjába került, ahol egy kiütéses, 5-0 arányú győzelemmel rajtolt.

1. mérkőzés

Tarpa SC – KBSC 0-5

gólszerzők: Képes (3), Kovács K., André.

A második mérkőzés nagyon szoros lett, melynek végén egygólos vereséget szenvedtünk a Balmazújváros csapatától.

2. mérkőzés

KBSC – Balmazújvárosi FC 0-1

A harmadik csoportmeccsen – ami a többihez hasonlóan 1 x 20 perces játékidejű volt – kétgólos győzelmet arattunk.

3. mérkőzés

Junior Saca – KBSC 3-5

gólszerzők: Kovács K. (2), Képes, Győrfi, André.

Negyedik mérkőzésünket a házigazdák kék csapata ellen játszottuk és döntetlennel zártuk.

4. mérkőzés

Cigánd SE „zöld” – KBSC 2-2

gólszerzők: Győrfi, André.

Ezzel az eredménnyel a csoport második helyén végeztek a srácok, méghozzá a körbeveréseknek köszönhetően a Balmazújvárost megelőzve a házigazdák „zöld” csapata mögött.

A 3-4. helyért a másik csoport második helyezettjével, a Cigánd „kék” csapatával játszottunk, s 7-2 arányú vereséget szenvedtünk.

Így Balogh József csapata a tíz fős mezőny negyedik helyén végzett, a torna győztese a DHSE Olasz Focisuli lett, második, harmadik helyen pedig a házigazdák zöld és kék csapata zárt.