A cigándi tornán ezúttal az U10-es korosztály képviselte klubunkat

Göndör Judit

Utánpótlás hírek

Előzetesen 12 csapat nevezett az U10-es korosztályba, de a Hajdúszoboszló hiánya miatt foghíjas lett a mezőny. Egész pontosan a „C” csoport, ahol így a csapatok 3-0-s eredménnyel automatikusan, játék nélkül megkapták ezt a meccset, s a csoportkörben csak két gárda ellen kellett pályára lépniük.

A mieink a „B” csoportban az FK Galaktik Kosice, a BSK Alsózsolca és Debreceni EAC ellen küzdöttek 1 x 18 perces mérkőzéseken.

Gólszerző: Csóra Benedek (2)

Így a csoportkört egy győzelemmel és két vereséggel a harmadik helyen zártuk, s a 7-9. helyért játszhattunk a TJ Hornad Zdana és a TJ Maraton Sena nevű szlovák csapatok ellen.

4. mérkőzés

TJ Hornad Zdana – KBSC   0-0

Bár végig fölényben játszottunk, nem tudtunk gólt rúgni, így be kellett érnünk a döntetlennel.

5. mérkőzés

KBSC - TJ Maraton Sena   1-1

Gólszerző: Mészáros Nimród

Ezen a mérkőzésen az addig kevesebbet játszók voltak a kezdők. Rengeteg gólhelyzetet tudtak teremteni, s ugyanannyi ki is maradt, talán ezek már a fáradság jelei voltak. Hiszen a tornán 10 órakor kezdtek a gyerekek, erre a meccsre pedig 18.30-tól került sor. Az utolsó 5 másodpercben kaptuk az egyenlítő gólt, s így a nyolcadik helyen zártunk.