Győzött az U15!

Utánpótlás hírek

A rájátszás 2. fordulójában hazai pályán a BTE-Felsőzsolca csapatát láttuk vendégül vasárnap.

Úgy tűnt – a pályán és azon kívül is, hogy - jól kezdődik a mérkőzés, hiszen Hankó Bence révén már a 4. percben megszereztük a vezetést, ám a vendégek szinte azonnal válaszoltak, így az 5. percben már 1-1 volt az állás. Hét perccel később Hankó már két gólnál járt, s újra megszerezte a vezetést Balogh József csapatának. S bár helyenként szépen és tetszetősen játszottak a srácok, innentől kezdve újabb gól majd hatvan percen át nem esett. Aztán a találkozó 70. percében Csengeri Marcell bebiztosította a barcikai győzelmet, s második felsőházi mérkőzését megnyerte az U15.

MLSZ Regionális U15 Északkeleti csoport Felsőház

2. forduló

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC  - BTE-FELSŐZSOLCA   3-1 (2-1)

Gólszerzők: Hankó Bence 4’ és 12’, Csengeri Marcell 70’.

Kolorcity Kazincbarcika:

Ludánszki - Szegedi N., Kapui, André (Szegedi Z. 55’), Hankó B., Deák D., Kiss L., Németh B., Kui, Ruszó R. (Csengeri 55’), Csáki (Fülpes 69’).

Vezetőedző: Balogh József

Igazán szép születésnapi ajándékot kaptam a csapattól, hisz a győzelem mellett helyenként jó játékkal is megleptek a fiúk egy erős ellenféllel szemben.

Nagyon köszönöm!

Folytatás szombaton hazai pályán, 10 órás kezdéssel az MVSC-Miskolc csapata lesz az ellenfelünk.