Idegenből is haza tudtuk hozni a három pontot

Utánpótlás hírek

Szombaton a Sényő otthonában folytatta a bajnokság alapszakaszát Asszony Béla csapata.

A találkozót megelőzően a gárda a hetedik helyen állt, s határozott célja volt minél több további pont megszerzése az alapszakaszban.

Így is vágtak bele a mérkőzésbe, de az első fél órában nem sikerült megszerezni a vezetést. Aztán a 33. percben Üveges Hunor jóvoltából megvolt az első gólt, ami az első játékrész finisében lélektanilag is jókor jött.

A fordulás után szűk tíz percen belül rá tudtuk rúgni a második találatot is az elsőre, Szegedi Zente a 49. percben lőtt góljával már 2-0 arányban vezettünk. Ezt az előnyünket a mérkőzés végéig meg tudtuk őrizni, s így magabiztosan gyűjtöttük be a három bajnoki pontot.

MLSZ Regionális U14 alap Északkeleti „A” csoport

17. forduló

SÉNYŐ-CARNIFEX FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC   0-2 (0-1)

Gólszerzők: Üveges H. 33’, Szegedi Z. 49’

Kolorcity Kazincbarcika:

Ludánszki – Takács Zs., Tóth G., Kapui (Szitka K. 28’), Klimon Á., Üveges, Tóth L (Varsányi Z. 68’), Szegedi Z., Szilasi, Fülpes, Szitka N.

Edző Asszony Béla

Kiváló játékvezetés mellett, küzdelmes mérkőzésen sikerült helyenként szép játékkal diadalmaskodnunk. Szép volt fiúk!

A csapat továbbra is a hetedik helyen áll, s az alapszakasz utolsó fordulójában a listavezető Filo SE-t fogadja csütörtök délután négy órakor, itt Kazincbarcikán.