U15: kiütéses győzelem az MVSC ellen!

Utánpótlás hírek

A rájátszás 3. fordulójában szombaton hazai pályán az MVSC-Miskolc ellen játszottunk. Nagy barcikai mezőnyfölény jellemezte a találkozót az első perctől kezdve, de ezt szűk félórán át nem tudtuk gólra váltani. Aztán a 27. percben André Zoltán megszerezte csapatunk számára a vezetést, majd alig nyolc perccel később Kiss Levente rárúgta erre a második találatunkat, így 2-0 arányú vezetéssel fordultunk.

A második játékrész első húsz percében Hankó Bence duplázott, majd Kiss Levente is megszerezte második találatát, így a mérkőzés hajrájára öt gólos vezetéssel fordultunk. Balogh József edző közben három helyen is frissített a csapaton, de az eredmény már nem változott lefújásig, 5-0 arányban győztek U15-ös srácaink, s így két győzelemmel és egy vereséggel a Felsőház 2. helyén állnak.

MLSZ Regionális U15 Északkeleti csoport Felsőház

3. forduló

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC  - MVSC-MISKOLC   5-0 (2-0)

Gólszerzők: André 27’, Kiss L. 35’ és 73’, Hankó B. 53’ és 65’.

Kolorcity Kazincbarcika:

Lőrincz - Szegedi N., André (Hankó D. 66’), Deák D. (Gyöngyösi 66’), Kiss L., Németh B., Csengeri, Kui, Ruszó R. (Lempochner 24’), Csáki (Pecséri 66’), Hankó B.

Vezetőedző: Balogh József

Majdnem 30 percet kellett várnunk az első gólra, mert ellenfelünk jól védekezett, mi pedig sorra kihagytuk a helyzeteinket. Aztán a fölényünk és remek támadásaink már gólokban is megmutatkozott. Teljesen megérdemelt győzelmet szereztünk ilyen arányban is. Gratulálok a srácoknak!

A srácok holnap délelőtt 10 órától a Sényő otthonában játszanak.