Több volt a kimaradt helyzet, mint amit elbírt volna a csapat

Utánpótlás hírek

A rájátszás 4. fordulójában a Sényő otthonában játszott Balogh József csapata.

Az előző fordulóban két gólt lőtt Hankó Bence a 24. percben megszerezte a vezetést a csapatunknak, melyre hat perccel később válaszoltak a hazaiak, így 1-1-es döntetlennel zártuk az első játékrészt. A második félidő aztán elég rosszul indult, hiszen kihagyott helyzeteinket a hazaiak két góllal is megtorolták, s az 51. percben már 3-1 volt az állás a Sényő javára. Hankó Bence a 67. percben egy büntetőből szerzett találattal még szorosabbá tudta tenni a mérkőzést, de egyenlíteni már nem sikerült, így egygólos vereséget szenvedtek a srácok.

MLSZ Regionális U15 Északkeleti csoport Felsőház

4. forduló

SÉNYŐ-CARNIFEX FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC   3-2 (1-1)

Gólszerzők: Hankó B. 24’ és 67’ (b).

Kolorcity Kazincbarcika:

Lőrincz - Szegedi N., André (Fülpes 56’), Szilasi (Gyöngyösi 60’), Deák D. (Lempochner 56’), Kiss L. (Ruszó R. 56’), Németh B. (Pecséri 56’), Csengeri, Kui, Hankó B., Csáki (Hankó D. 56’).

Vezetőedző: Balogh József

Fordulatos mérkőzésen megszereztük a vezetés, de sajnos a kimaradt helyzetek miatt nem sikerült győznünk. Ellenfelünk jobban kihasználta adódó lehetőségeit, s mi talán nem is hittünk annyira magunkban ma, mint máskor.

A csapat négy fordulót követően két győzelemmel és két vereséggel az ötödik helyen áll hat ponttal. Számukra szombaton 10 órától hazai pályán folytatódik a bajnokság, a BSK-Alsózsolca ellen lehet újabb három pontot gyűjteni.