Újabb fontos győzelem!

Utánpótlás hírek

Harnócz Róbert fiai egy idegenbeli döntetlen után hazai pályán fogadták az Encs csapatát.

Nagyon készültek a srácok a mérkőzésre, hiszen a kitűzött célok eléréséhez maximum közelében kell teljesíteni minden egyes találkozón.

Ennek jegyében kicsit görcsösen is kezdtek, aminek eredménye az lett, hogy a vendégek egy büntetőnyi előnyt kaptak. Aztán pár perc múlva minden a helyére került és beindult a barcikai gőzhenger: Képes Milán már az 5. percben egyenlített, majd Nagy Dániel és Fedor Dominik is beköszönt az encsi kapuba, így 0-1-ről 3-1-re módosult állás. Az i-re a pontot Nagy Dani második találata tette fel, s így magabiztos, 4-1 arányú győzelmet aratott csapatunk.

MLSZ Regionális U17 Északkeleti csoport Alsóház

5. forduló

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC – ENCS RSE   4-1 (2-1)

Gólszerzők: Képes Milán 5’, Nagy Dániel 26, 71’, Fedor Dominik 43’.

Kolorcity Kazincbarcika:

Boros – Győrfi (André 54’), Lovas, Kovács K. I., Fedor, Tóth M., Nagy D., Kovács K. II. (Bottyán 70’), Képes, Ibi, Magyar D.

Edző: Harnócz Róbert

Leszámítva az első öt percet az történt a mérkőzésen, amit mi akartunk, és amit előzetesen elterveztünk. Nagyon örülök annak, hogy mezőnyfölényünk gólokban is megmutatkozott! Ezt az utat kell követnünk, hogy a tavasz végére elérjük célunkat és megnyerjük az alsóházi bajnokságot!

A csapat a most következő hétvégén nem játszik bajnoki meccset az U17-ben.

A hatodik fordulós találkozóra – halasztás után - április 7-én kerül majd sor, előtte viszont lejátsszák a hetedik etapot, jövő szombaton a Mátészalka otthonába utaznak a srácok.