U15: nem volt akkora különbség a két csapat között, mint amit az eredmény mutat

Utánpótlás hírek

Már a hatodik fordulóra került sor a hétvégén a felsőházi rájátszásban, s ezúttal egy elég hosszú túra várt Balogh József csapatára, hiszen Csengerbe utaztak a srácok.

Az első játékrész relatíve kiegyenlített játékot hozott, bár ennek közepén két perc alatt két gólt is kaptunk. Így 2-0 arányú hazai vezetéssel fordultunk rá a második félidőre. Ami nem is indult rosszul, hiszen Csengeri Marcell a 44. percben szépített és szorosabbá tette a meccset. De a tompa és helyenként nem túl koncentrált játék három újabb hazai gólban mutatkozott meg, s így a végén egy nagyarányú, 5-1-es vereséggel távoztunk.

MLSZ Regionális U15 Északkeleti csoport Felsőház

6. forduló

CSENGER FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC  5-1 (2-0)

Gólszerző: Csengeri Marcell 44’.

Kolorcity Kazincbarcika:

Lőrincz - Szegedi N., André, Lempochner (Szuhay 23’), Deák, Csengeri,  Hankó B. (Pecséri 65’), Kui, Ruszó R., Hankó D., Csáki.

Edző: Balogh József

Az első félidőben tudtuk tartani a tempót ellenfelünkkel, a második félidőben viszont mintha elfáradtunk volna. Tompábbak lettünk, nem koncentráltunk eléggé, aminek vereség lett a vége. A játék képe alapján azonban egyáltalán nem volt akkora különbség a két csapat között, mint amit az eredmény mutat.

A csapat hat mérkőzést követően a hetedik helyen áll, s hétközi forduló keretében, holnap – kedden - kora délután hazai pályán fogadja az Encs csapatát.