U12: bosszantó vereség

Utánpótlás hírek

Hétközi forduló keretében lépett pályára a legkisebb bajnoki korosztály. Jól kezdték a mérkőzést, számos helyzetet dolgoztak ki, de ezeket nem sikerült gólra váltani. Ezt a futball törvényének megfelelően góllal, sőt gólokkal büntette az ellenfél, s 2-0 arányú vezetést szereztek a 33. percre. A srácok küzdöttek és hajtottak, de a végéig Varsányi Zalán jóvoltából már csak szépíteni sikerült, egyenlíteni sajnos nem.

MLSZ Regionális U12 alap Északi csoport

11. forduló

BÓDVA-VÖLGYI TSE - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC    2-1

Gólszerző: Varsányi Zalán

Kolorcity Kazincbarcika:

Horn – Szilasi, Tóth A., Marok, Mihály, Kimár, Farkas B., Fónagy, Laczkó.

Cserék: Kovács Z., Fekete D., Varsányi

Edzők: Fehér Balázs, Pál-Kutas József

Jól kezdtük a mérkőzést, az első húsz percben háromszor álltunk az ellenfél kapusával szemben, de sajnos nem tudtunk gólt szerezni. A második húsz percben pedig sajnos a védekezésben több hibát is vétettünk, ami kétgólos hátrányt eredményezett. A szünetben ezeket próbáltuk átbeszélni és a hátrány ellenére azt éreztem, ez a meccs még akár meg is fordítható. Folyamatosan mentünk előre, az ellenfél térfelén folyt a játék, de hiába alakítottunk ki újra ziccereket és álltunk a kapussal szemben, ezekből sajnos csak egyet tudtunk értékesíteni. A játékunk kicsit döcögős volt, de így is nyomás alá tudtuk helyezni a hazaiakat. A helyzetkihasználásunk viszont pocsék volt, ezért egy bosszantó vereség lett a vége.

Ma 13 órától hazai pályán a Jászberény csapatát fogadják a srácok.