Kazincbarcikai Sport Club
https://kbsc.hu/Holnap hétközi fordulóban lép pályára U19-es csapatunk

Holnap hétközi fordulóban lép pályára U19-es csapatunk

Szerző:

Göndör Judit

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Utánpótlás hírek

Három győzelemmel és három vereséggel a tarsolyunkban hazai pályán fogadtuk a hétvégén a Tiszavasvári csapatát. Érdekesen alakult a mérkőzés, hiszen hatvan percig nem esett gól, viszont utána szűk fél óra alatt hat is. A gólzápor nem indult rosszul a mieinket tekintve, hiszen Miczi Benjámin a 62. percben megszerezte a vezetést, majd Lakatos Krisztofer hat perc múlva kétgólosra növelte azt. Ám ezt követően számos egyéni hibának és fegyelmezetlenségnek köszönhetően a vendégek négyszer is beköszöntek a kapunkba, s így 2-0-s vezetés után 4-2-re kikaptunk.

Jegyzőkönyv

MLSZ Regionális U19 alap Északkeleti csoport

Alsóházi rájátszás / 7. forduló

KBSC – TISZAVASVÁRI SE 2-4 (0-0)

Gólszerzők: Miczi B. 62’, Lakatos K. 68’

Kolorcity Kazincbarcika

Bodnár (Veres 46’) – Lovas (Nagy D. 46’), Kresák (Dobinszki 74’), Miczi, Kerékgyártó, Lakatos K., Tóth M., Virág B., Henez, Képes (Kovács K. 60’), Bagonyi (Antal M. 61’).

Edző: Korolovszky György

Ezt talán egy picit másik mérkőzés volt a Tiszavasvári ellen, mint az odavágó. Sikerült újból vezetni még két góllal is, viszont ilyen mértékű és szintű minőségi hibák egyszerűen nem férnek bele még ebben az osztályban sem, mint amilyeneket elkövettünk. Korosztályban pedig abszolút nem, mert ez a korosztály már a felnőtté válás előszobája! A mi csapatunk egyszerűen nem bírja el, ha védelem gyengén, vagyis szint alatt játszik. A középpályán csak néha-néha védekeztünk, amikor kedvünk volt, ezért borítékolható volt a találkozó végkimenetele, mert elfáradtunk. Nincs nagy gond, építjük tovább a jövő csapatát, de az egyéni hiba attól még egyéni hiba, ami ráadásul mérkőzést befolyásoló hiba. A játékos saját magának feleljen meg, ne az edzőnek, ne a klubnak, ne a szüleinek, és állítson fel magának egy igényszintet, hogy mi az, ami alá soha nem akar és soha nem fog (le)menni. Ellenkező esetben soha, de soha nem fog fejlődni.

A csapat holnap, azaz szerdán előrehozott mérkőzésen és hazai pályán fogadja a Gesztelyt, ez a 13. forduló párosítása. Kezdés 14 órakor.

 

További híreink

Válogatott védővel erősödtünk

Dátum: 2026. jan 21. 17:00

Kétszeres válogatott bal oldali védővel erősödött a keretünk. Ferenczi János Kazincbarcikán folytatja a pályafutását. Ezzel együtt eldőlt, hogy a nyár óta kölcsönben ugyanezen a poszton Kazincbarcikán futballozó Sós Bence visszatér Topolyára.

Jegyek a Kolorcity KBSC – ZTE FC mérkőzésre

Dátum: 2026. jan 21. 16:00

A 2026-os esztendő első bajnoki mérkőzésén, a Fizz Liga 19. fordulójában Diósgyőrben fogadjuk a Zalaegerszeget vasárnap 15 órától. Mint arról már beszámoltunk, a KBSC vezetése - bár anyagilag jóval nagyobb terhet ró a klubra - mindent elkövetett annak érdekében, hogy a lehető legközelebb hozza az NB I-es mérkőzéseket a kazincbarcikai szurkolóknak, így a DVTK Stadion lesz az otthonunk tavasszal. Azért, hogy minél többen kilátogassanak a hazai mérkőzésekre, csökkentettük a jegyárakat, 15%-os családi kedvezménnyel várjuk a családos szurkolókat, a diákok és a nyugdíjasok pedig továbbra is kedvezményesen vásárolhatnak belépőjegyet.

Lengyel utánpótlás-válogatott középső védőt igazoltunk

Dátum: 2026. jan 21. 15:45

Kacper Radkowski személyében egy 24 éves lengyel utánpótlás-válogatott középső védő érkezett Kazincbarcikára. Az elmúlt három évben az ír élvonalban játszott, a Bohemians és a Waterford színeiben 89 alkalommal lépett pályára és két gólt szerzett.

Eduvie Ikoba a Kolorcity KBSC játékosa

Dátum: 2026. jan 21. 14:00

Eduvie Ikoba személyében egy Magyar Kupa-győztes amerikai támadóval erősödött a keretünk. Nem ismeretlen számára az NB I, hiszen korábban a Zalaegerszeg színeiben 57 mérkőzésen 15 alkalommal volt eredményes a honi élvonalban

Mérkőzések

Eredmények

Klubunk támogatói

KBSC Galéria