U14: négy pontot termeltek a srácok két forduló alatt!

Utánpótlás hírek

Az alsóági rájátszás első fordulójában a Loki Focisuli csapatát győzte le Asszony Béla csapata 4-1 arányban. Ezt követően – hétközi forduló keretében – a Püspökladány vendégeként értünk el egy nagyon értékes és harcos döntetlent. Ezen a mérkőzésen mi szereztük meg a vezetést a 29. percben Dányi Máté révén, majd a hazaiak még a félidő vége előtt egalizáltak. Aztán a második játékrészben ők vették át a vezetést, amire óriási csapatmunkával, sérülésektől megtűzdelve tudtunk válaszolni a 74. percben Szegedi Zente szerezte csapatunk egyenlítő találatát, s ezzel egy pontot hazahoztunk Ladányból.

MLSZ Regionális U14 alap Északkeleti „A” csoport

Alsóági rájátszás 2. forduló

PÜSPÖKLADÁNYI LE - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC   2-2 (1-1)

Gólszerzők: Dányi Máté 29’ és Szegedi Zente 74’.

Öt nappal később a Kolorcity Sportcentrumban fogadtuk a Hajdúszoboszló csapatát. A mérkőzés első gólja a 22. percben esett, s nem mi rúgtuk, hanem kaptuk, így egygólos hátrányba kerültünk. Ám a 38. percben jött Szilasi Máté, majd a 40.-ben Szitka Kolozs, s így előnnyel mehettünk a szünetre.

A második játékrészben egy gól esett, ezt Radi Szabolcs szerezte a 79. percben, így 3-1 arányú győzelemmel zártuk a 3. fordulót.

A csapat két győzelemmel és egy döntetlennel a bajnoki tabella második helyén áll.

Alsóági rájátszás 3. forduló

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC – HAJDÚSZOBOSZLÓI SE   3-1 (2-1)

Gólszerzők: Szilasi Máté 38’, Szitka Kolozs 40’, Radi Szabolcs 79’.

Kolorcity Kazincbarcika:

Ludánszki (Varsányi 60’) – Dányi (Bálint 60’), Takács Zs., Tóth G. (Gyenes 50’), Szitka K. (Tóth L. 65’), Klimon Á., Labancz (Kimár 41’), Üveges (Radi 50’), Szegedi Z., Szilasi (Szitka N. 41’), Urbán.

Edző: Asszony Béla

Egy nagyon jó mérkőzésen sikerült hátrányból fordítani és megnyerni a találkozót. Gratulálok bemutatkozó játékosainknak, csapatunk ma nagyon egységes volt és sokat dolgoztak a srácok.