U15: közel ötven percig meccsben voltunk

Utánpótlás hírek

A BTE Felsőzsolca otthonában játszott szombaton U15-ös csapatunk. A felsőházi rájátszást magabiztosan vezető hazaiak ellen jól tartottuk magunkat, sokáig úgy tűnt, hasonló erőket képvisel a két csapat, kiegyenlített játék folyt a pályán. Aztán a 49. percben a Zsolca megszerezte a vezetést, majd tíz percenként még két újabb találatot szereztek, s így 3-0 arányban megnyerték a mérkőzést.

MLSZ Regionális U15 Északkeleti csoport Felsőház

9. forduló

BTE-FELSŐZSOLCA - KBSC 3-0 (0-0)

Kolorcity Kazincbarcika:

Lőrincz – Szegedi N., Szuhay (André 61’), Deák (Lempochner 61’), Kiss L., Németh B. (Lévai 61’), Csengeri, Ruszó R. (Pecséri 61’), Fülpes D., Hankó B. (Tiszóczki A. 71’), Kui (Gyöngyösi 71’).

Edző: Balogh József

Öven percig jól működtek a dolgok, s bár a helyzeteink kimaradtak, de azt éreztük, hogy megnyerhetjük a mérkőzést. Aztán sajnos egyéni hibáinkat ellenfelünk kihasználta és vereség lett a vége. Hétvégén próbálunk javítani!

Folytatás szombaton 12.30 órától az MVSC-Miskolc otthonában.