Harnócz Róbert: csalódott vagyok az eredmény miatt…

Utánpótlás hírek

Harnócz Róbert csapata egy döntetlen és egy vereség után hazai pályán folytatta a bajnokság rájátszását. Ellenfelük az a Mátészalka volt, akik a tabella második felében álltak a mérkőzést megelőzően.

Jól is indult a mérkőzés, hiszen Kovács Kristóf I. góljával már az 5. percben megszereztük a vezetést. Erre bő húsz perc múlva válaszoltak a vendégek, 1-1. Majd újra jött Kovács Kristóf, ám ezúttal a másik (II.), aki ismételten megszerezte a vezetést csapatunknak. Így 2-1 arányú vezetéssel mehettünk pihenőre. A második játékrész közepén újra betalált a mátészalkai Lakatos, így 2-2 lett az állás, amin bár nagyon akartunk, de már nem tudtunk változtatni a lefújásig, így két pont benne maradt a találkozóba.

MLSZ Regionális U17 Északkeleti csoport Alsóház

12. forduló

KBSC – MÁTÉSZALKAI MTK   2-2 (2-1)

Gólszerzők: Kovács Kristóf II. 5’, Kovács Kristóf I. 36’

Kolorcity Kazincbarcika:

Boros – Győrfi (Kocsis 81’), Lovas, Magyar D. Kovács K. II., Tóth M., Nagy D., Kovács I., Képes (Horváth N. 88’), Ibi, Bottyán,

Edző: Harnócz Róbert

Csalódott vagyok az eredmény miatt, hiszen kétszer is vezettünk a mérkőzésen, két gyönyörű góllal. De amíg ilyen amatőr egyéni hibákat csinálunk a védő harmadunkban, addig sok jóra nem számíthatunk! Ráadásul a variációs lehetőségeink is korlátozottak az eltiltások és sérülések miatt. Két hetünk lesz rá, hogy rendezzük a sorokat és felkészüljünk az utolsó két sorsdöntő mérkőzésre, amit szeretnénk sikerrel venni, hogy célunkat elérjük, ami az alsóházi első hely.

A csapat a 13. fordulóban szabadnapos, s még két mérkőzése van hátra ezt követően. Először május 18-án Alsózsolcán vendégszerepelnek, majd 25-én hazai pályán az Encs ellen zárják a 2023/2024-es bajnoki szezont.