U17: holnap bebizonyíthatják, ők a csoport legjobbjai!

Utánpótlás hírek

U17-es csapatunk a 13. fordulóban szabadnapos volt, majd május 18-án Alsózsolcán vendégszerepeltek. A Borsod Sport Klub csapata az erős középmezőnyhöz tartozik, vagyis a fegyelmezett játék és a nagy koncentráció fontos volt a célok elérése érdekében.

Ennek köszönhetően már a 17. percben megszerezte a vezetést a csapat, Kocsis Tamás jegyezte az első barcikai gólt. Ezt követően Kovács Kristóf I. kétszer is betalált a zsolcai kapuba, így három gólos előnnyel mehettünk a szünetre. A második játékrészben – bár sokkal több volt a lábunkban – már csak egy gólt rúgtunk, ez Tóth Márkus nevéhez kötődik, amire a házigazdák még egy büntetőből válaszolni is tudtak, így 4-1 arányú, magabiztos győzelmet arattunk.

MLSZ Regionális U17 Északkeleti csoport Alsóház

14. forduló

BORSOD SPORT KLUB - KBSC   1-4 (0-3)

Gólszerzők: Kocsis Tamás 17’, Kovács Kristóf I. 27’, 42’, Tóth Márkus 58’

Kolorcity Kazincbarcika:

Boros – Lovas, Fedor (Nagy K. 74’), Kovács K. I., Kocsis (Magyar D. 57’), Ibi, Kovács K. II., Győrfi, Bottyán, Spitczmüller

Edző: Harnócz Róbert

Először is szeretném megdicsérni azokat a játékosokat, akik kevesebb lehetőséget kaptak kezdőként, és most bebizonyították, hogy teljes mértékben lehet rájuk számítani. Kiismertük már annyira az ellenfél játékát, hogy tudjuk, milyen stílusban kell futballoznunk ahhoz, hogy eredményesek legyünk. Meg volt a megfelelő hozzáállás és az akarat is, ezért úgy gondolom, megérdemelten nyertük meg ezt a számunkra fontos találkozót. Nem dőlhetünk még hátra, mert szombaton van még egy mérkőzésünk, ahol be szeretnénk bizonyítani, hogy mi vagyunk a legjobb csapat ebben az osztályban.

A csapat egy mérkőzéssel a vége előtt két ponttal vezeti az alsóházi tabellát. A holnapi zárómérkőzésen a két ponttal mögöttünk álló Encs csapatát fogadjuk. Ha nyerünk, vagy döntetlent játszunk, akkor elérjük az álmainkat…

Szeretettel várjuk a drukkereket, érdeklődőket!