Utánpótlás hírek – Két győzelem, két vereség a hétvégén

Szarka Dénes

Utánpótlás hírek

A mögöttünk hagyott hétvégén folytatódtak az utánpótlás bajnokságok. Csapataink jó mérkőzéseket játszottak, lássuk az eredményeket és edzőink rövid értékelését.

U19 – MLSZ Regionális U19 Alap Keleti csoport

3. forduló

Tiszavasvári SE – Kolorcity Kazincbarcika SC        3-1 (1-1)
Gólszerző: Bodnár Ákos

Kőrösi Gábor edző:

Különböző okok miatt egy nagyon fiatal csapattal utaztunk a mérkőzésre. Nem raktam nagy terhet a játékosokra, az elvárás az volt, hogy bátran, fegyelmezetten a saját képességeik maximumát próbálják nyújtani a mai mérkőzésen. Voltak jó egyéni teljesítmények, ami biztató a jövőre nézve. Mezőnyben egyenrangúak voltunk, a különbséget inkább a 2-3 év korkülönbség eredményezte.

U17 – MLSZ Regionális U17 Kelet

3. forduló

Csenger FC – Kolorcity Kazincbarcika SC       0-2 (0-0)
Gólszerző: Csáki Dominik, Tiszóczki Armand

Harnócz Róbert edző:

Sajnos betegség és sérülés miatt nem tudtunk a teljes kerettel elutazni, de akik ma pályára léptek a Csenger otthonában, azok minden dicséretet megérdemelnek. Védekezésünk kiválóan működött, kapusunk remekül védett, középpályásaink rengeteget dolgoztak, támadóink kreatívak voltak, így megérdemelten szereztük meg a győzelmet egy erős ellenfél otthonában!

U15 – MLSZ Regionális U15 Alap, Északkeleti csoport

3. forduló

Gyöngyösi AK – Kolorcity Kazincbarcika SC  1-2 (0-0)
Gólszerző: Lévai Levente Kristóf, Szilasi Máté

Fehér Balázs edző:

Az első félidőben kiegyenlített játék folyt, ahol azért a nagyobb lehetőségek előttünk adódtak, de gól nem született. A második félidőben már több helyzet adódott mindkét oldalon és a hazaiak, egy hátul eladott labdánkat kihasználva megszerezték a vezetést.

Szerencsére erre nagyon jól reagált a csapat és nagy nyomás alá helyeztük a gyöngyösieket. Sorra alakítottunk ki ziccereket, nagy helyzeteket, amiből kettőt sikerült is értékesíteni és ezzel megfordítottuk az eredményt.

Az egész mérkőzésen azt éreztem, hogy közelebb állunk a győzelemhez, de igazából a kapott gól adta meg a csapatnak a kellő lendületet.

Gratulálok a játékosoknak, mert sokat tettek a 3 pont megszerzéséért, hibák most is becsúsztak, de igyekeztünk kijavítani. Külön öröm, hogy a padról beszálló játékosok is sokat hozzá tettek a csapat teljesítményéhez.

U14 – MLSZ Regionális U14, Északkeleti csoport

3. forduló

Termálfürdő-FC Tiszaújváros – Kolorcity Kazincbarcika SC     5-2 (1-2)
Gólszerző: Váradi Milán (2)

Asszony Béla vezetőedző:

Kiváló csapat ellen megfordítottuk a mérkőzést, majd a vezetést a 65. percig meg is tartottuk. Aztán következett egy 15 perces "rövidzárlat", ami sajnos el is döntötte a mérkőzést. Edzünk szorgalmasan tovább és hisszük, hétre-hétre fejlődhetünk.