ERDEMÉNYKÖVETÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

Szabó Noémi

Élő szöveges közvetítés

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0-2

2. FÉLIDŐ

87. PERC: Sigér Ákos fejesével megszerzi második gólját a Nyíregyháza. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0-2

85. PERC: Pálinkás kap labdát és tartja meg azt, a tizenhatos oldalvonalától passzol a másik oldalon jó ütemben érkező Filkóházi felé, azonban az akció kibontakozása előtt sípjába fúj a játékvezető.,

80. PERC:  Nyíregyházi szabadrúgást követően Megyeri II tornázzi ki a jobb felső sarok fele tartó labdát.

75. PERC: Szekszárdi Milán helyett Filkóházi Dávid lép pályára.

72. PERC: A mérkőzés elmúlt perceiben leginkább mezőnyben folyik a játék, komolyabb helyzet egyik kapu előtt sem alakult ki.

61. PERC: Kapuscsere következik a Barcikánál.

58. PERC: Áll a játék , Gresó szöglete után Megyeri marad a földön, hozzá érkezik az ápolószemélyzet.

46. PERC: A második játékrészben számos változtatást eszközölt összeállításunkonkon Varga Attila. A pályát elhagyták: Szemere Balázs, Ur László, Süttő Attila, Nagy János, Hleba Tamás, Takács Tamás, Kurdics Levente és Csatári Gergő, Ádám Ferenc helyettük Székely Krisztián, Lippai Tibor, Nagy Ákos, Heil Valter, Szabó Balázs, Pálinkás Gergő, Puska Péter, Benkő Péter és Székely Dávid folytatják a játékot

1. FÉLIDŐ

45. PERC: Egy gólos nyíregyházi vezetéssel ér véget az első félidő.

40. PERC: Szekszárdi egy remek becsúszással hatástalanít egy veszélyesnek ígérkező nyíregyházi akciót.

37. PERC: Szép barcikai összjátèkot követően Kurdics adja be a labdát, Fejér húzza le azt a jó ütemben érkező Takács elől.

33. PERC: Hleba szerez labdát és játssza magát tisztára a tizenhatos sarkánál, beadása a vendégek védőiben akad el.

22. PERC: A tizenhatosunk előtt  követnek el szabálytalanságot az egyik nyíregyházi játékos ellen.  A megítélt szabadrúgást Pekár végzi el, a labda a sorfal mögött száll el és Megyeri kapjában landol. Vezetnek a vendégek. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0-1

20. PERC: Nagy János szögletét a vendégek védői blokkolják.

8. PERC: Újabb nyíregyi szöglet, Gresó lő kapura, mellé.

6. PERC: Szögletet végez el a Nyíregyháza. A labda jól kanyarodik, Deutsch fejel bele, a próbálkozást viszont Megyeri magabiztosan húzza le.

Ma egy felkészülési mérkőzéssel folytatódik csapatunk programja. 13:00-tól a szintén NB2-es Nyíregyháza Spartacus FC-t látjuk vendégül a műfüves edzőpályán. A Kazincbarcika sárgában, vendégeink pedig fehérben lépnek pályára.