EREDMÉNYKÖVETÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - FK SLAVOJ TREBISOV

Szabó Noémi

Élő szöveges közvetítés

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - FK SLAVOJ TREBISOV 3-0

2. FÉLIDŐ

90. PERC: Véget ért a mai találkozó, három gólos győzelmet arattunk a harmadik felkészülési mérkőzésünkön.

85. PERC: Szabó Balázs próbálkozik egy távoli kapuralövéssel, a labda a háló felett száll el.

78. PERC:  Puska talál be az ellenfél kapujába, gólja azonban érvénytelen.

76. PERC: Az utolsó cserepadon helyet foglaló játékosunk is lehetőséget kap. Filkóházi Dávid Szekszárdi Milánt váltja.

65. PERC: A mérkőzés képe változatlan, továbbra is a Kazincbarcika dominál a találkozón.

60. PERC: Számos változás következik a Kazincbarcika összeállításában, a pályát elhagyják:  Szemere Balázs, Süttő Attila, Nagy János, Székely  Dávid, Csatári Gergő és Takács Tamás. A játékot a következő 30 percben Székely Krisztián, Szabó Balázs, Benkő Péter, Puska Péter, Pálinkás Gergő és Nagy Ákos folytatják.

57. PERC: Süttő beadásával a középen jó ütemben érkező Takácsot keresi, Matta ment becsúszva szögletre az ötös vonaláról. A sarokrúgást követően Székely Dávid csap le a labdára, lövéséből nem születik újabb találat.

53. PERC: Szurkolóink észrevehették, hog a mai összeállításban nem szerepelnek Ádám Ferenc és Megyeri Gábor nevei. Játékosaink a szerdai, Nyíregyháza elleni felkészülési mérkőzésen szenvedtek kisebb sérüléseket, így ma a kockázat elkerülése érdekében még nem vállalhatták a játékot.

48.  PERC: Nagy János góljával már háromra növeljük találataink számát. 3-0

46. PERC: Kettős cserével indítjuk a második félidőt, csapatkapitányunkat Ur Lászlót Lippai Tibor váltja, illetve Kurdics Levente helyett a próbajátékon lévő, Mucsányi Márk lép pályára.

1. FÉLIDŐ

45. PERC: Hosszabbítás nélkül, két gólos barcikai vezetéssel ér véget a találkozó első játékrésze.

39. PERC: Szépen felépített barcikai akciót követően Szemere a befejező, lövése a kapu felett száll el.

36. PERC: Csere a Kazincbarcikánál 2-es számú Hleba Tamás helyett 6-ossal Heil Valter folytatja. Hleba Tamás a bemelegítéskor sérült meg, a bokáját fájtató játékosunk így ma 35 percet tudott játszani.

33. PERC: Takács ellen szabaálytalankodnak a tizenhatoson belül, a szituációt követően a játékvezető gondolkodás nélkül a tizenegyes pontra mutat. A labda mögé maga a sértett áll és magabiztosan értékesíti a megítélt büntetőt, 2-0.

25. PERC: Danko szabadrúgása száll el a sorfalunk fölött, Megyeri II könnyedén fogja a labdát.

22. PERC: A jó ütemben érkező Kurdics próbálkozik egy távoli kapuralövéssel, a laposan ellőtt labda centikkel gurul el a kapufa mellett.

20. PERC: A találkozón egyértelműen mi dominálunk, a játék az elmúlt negyed órában szinte csak az ellenfelünk térfelén zajlik.

18. PERC: Szemere nagy bedobását követően először Takács fejel kapura, a kipattanóra Süttő csap le, lövése elakad a vendégek védőiben, viszont még Kurdics is próbálkozhat, a második gólra azonban még várni kell.

13. PERC: A mérkőzés eddigi mérlege egy-egy helyzet mindkét oldalon, melyből most nekünk sikerült gólt szereznünk. Egy veszélyes támadást követően szögletre mentettek vendégeink, a sarokrúgást Kurdics végezte el, a jól kanyarodó labdába először Takács fejelt bele, ezt még blokkolták a Trebisov játékosaira, a kipattanóra viszont Szekszárdi Milán csapott le, 1-0.

Ma harmadik felkészülési mérkőzésünkre kerül sor. A sportcentrum műfüves edzőpályáján a szlovák 2. Liga ötödik helyén álló FK Slavoj Trebisov csapatát fogadjuk. A mai találkozón megbízott vezetőedzőként Simon László asszisztens edző irányítja csapatunkat. Varga Attila vezetőedző a Nyíregyháza elleni edzőmérkőzésen a vendégek első találatához kötődően hevesen reklamált és vitatta annak körülményeit. A játékvezető ezt részletesen rögzítette a hivatalos jegyzőkönyvben, ami alapján az MLSZ Fegyelmi Bizottsága négy barátságos mérkőzésre szóló eltiltással sújtotta Varga Attilát. Vezetőedzőnk a FEB döntést elfogadta, így a további téli felkészülési mérkőzéseken a mellette álló szakmai team irányít a pályán. A találkozók értékelése, elemzése és a minden további szakmai munka Varga Attila vezetésével folyik, a minél eredményesebb felkészülés és tavaszi szezon érdekében.