ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

Élő szöveges közvetítés

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0-2

90. PERC: A mérkőzés végén kettő percet hosszabbít a játékvezető.

84. PERC: Utolsó cserelehetőségével él a vendég csapat, 72-es Korbély Kristóf hagyja el a játékteret, helyette 4-es Czingráber Máté lép pályára.

78. PERC: Kettős csere a Kazincbarcikánál: 20-as Bacsa Patrikot váltja a 19-es Puska Péter és 6-os Heil Valter érkezik 14-es Csatári Gergő helyére.

77. PERC: Korbély Kristóf is sárga lapot kap a mai mérkőzésen.

76. PERC: Büntetőhöz jut a Mosonmagyaróvár egy tizenhatoson belül elkövetett kezezést követően. A labda mögé Végh Bence áll, aki a jól vetődő Megyeri mellett a kapunkba juttatja azt. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0-2

73. PERC: Ismét kettős csere, ezúttala a Kazincbarcika összeállítása változik, 9-es Takács Tamàs helyett 32-essel Kállai Zalán áll be, valamint 8-as Nagy Jànost 10-essel Szabó Balázs váltja.

70. PERC: Újabb kettős csere a vendégeknél, 55-ös  Deák Istvánt 5-ös Debreceni András váltja, illetve 91-es Mayer Ádám helyett 22-essel Nagy Zoárd foytaja a játékot.

60. PERC: Kettős csere a Mosonmagyaróvár együttesénél: a gólszerző, 17-es Illés Dávid és a 23-as Gáncs Botond hagyják el a pályát, a helyükön 14-essel Vukasovic Marko és 30-assal Arner Dávid folytatják.

59. PERC: Nagy János távoli szabadrúgása Heinrich kapuja felett száll el.

57. PERC: Illés Dávid körülbelül huszonkét méterről lő Megyeri kapujára, hálóőrünk ugyan beleér a labdába, azonban az a kapuban köt ki. Megszerzi a vezetést a Mosonmagyaróvár. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0-1

53. PERC: Cserél a Kazincbarcika: 11-es Pálinkás Gergőt 17-essel váltja Kurdics Levente.

51. PERC: Szemere kapura lövését  a vendégek kapusa szögletre tolja. Süttő sarokrúgását követően bár a Barcikánál marad a labda, helyzet nem alakul ki.

50. PERC: A vendégek 24-es számú játékosa Papp Szilárd kap sárga lapos figyelmeztetést a Csatárival szemben elkövetett szabálytalanságot követően.

47. PERC: Nagy János végez el szabadrúgást, melyet követően Heinrich öklözi ki szögletre a játékszert. A sarokrúgásból érkező labda az oldalhálót találja el.

46. PERC: Folytatódik a mékőzés, a szünetben egyik csapat összeállítása sem változott.

45+1. PERC: Nagy János oldalról végez el szabadrúgást. A labda jól kanyarodik, a vendég védelem szögletre ment. A sarokrúgást követően nem alakul ki helyzet, majd véget is ér az első félidő.

45. PERC: Az első játákrész végén 1 percet hosszabbít Takács játékvezető.

42. PERC: Újabb barcikai támadás, ezúttal Ádám, Szemere és Süttő játszanak össze, de helyzetet nem sikerül kialakítaniuk.

41. PERC: Csatári a tizenhatos vonaláról lő, a kapufát találja el. A kipattanóra Bacsa érkezik, aki fejjel beleér a labdába, ami így Takács elé kerül, aki ugyan a kapuba juttatja azt, de a játékvezető érvényteleníti a találatot,így marad a 0-0.

40. PERC: Nagy, Szemere és Ádám összjátékát követően utóbbi marad le centikkel a labdáról.

38. PERC: 8-as számú játékosunkat, Nagy Jánost figyelmezteti sárga lappal Takács Tamás játékvezető.

36. PERC: Korbély cselezi tisztára magát, lövésébe csapatkapitányunk, Ur László lép bele.

29. PERC: A mérkőzés elmúlt perceiben a mezőnyben folyik a játék, a kapuk nem forognak veszélyben, helyzetig egyik csapatnak sem sikerült még eljutnia.

23. PERC: Mosonmagyaróvári szöglettel folytatódik a mérkőzés, a sarokrúgást követően nem alakul ki helyzet Megyeri II kapuja előtt.

18. PERC: Csapatunk keretében a héten nem találkozhatnak szurkolóink Kovács Bence nevével. Fiatal játékosunk kisebb sérüléssel bajlódik, reméljük, jövő héten már rá is számíthatunk.

15. PERC: A mérkőzés első negyed órájában egyértelműen érezhető a Kazincbarcika dominanciája, vendégeink szinte még a kapunkig sem jutottak el.

11. PERC: Az iménti szituációt követő szabadrúgást Nagy János végzi el, a labdáról centikkel marad le Bacsa Patrik.

9. PERC: A vendégek 17-es számú játèkosa ,Illés Dávid követ el szabálytalanságot Bacsa Patrikkal szemben, amiért a játékvezető fel is mutatja a mérkőzés első sárga lapját.

1. PERC: Elkeződött a mai találkozó, a Kazincbarcika kék-sárga-kékben, a Mosonmagyaróvár pedig feketében lèpett pályára.

A mai találkozót Takács Tamás vezeti , asszisztesei Buzás Balázs és Tőkés Róbert, tartalék játékvezetőként pedig Nazsa Tamás van jelen.
A mérkőzésről élő követítéssel (online stream) sem mi, sem a vendég csapat nem jelentkezik. Távol maradó szurkolóink honlapunkon és Facebook oldalunkon tájékozódhatnak  a találkozó történéseiről.