ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - FC AJKA

Élő szöveges közvetítés

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - FC AJKA 1-0

90+4.  PERC: Az Ajka csapatából 27-es Szarka Ákos kap sárga lapot.

90+2. PERC: A Kazincbarcika 5-es számú játékosának, Szemere Balázsnak mutatja fel a sárga lapot a játékvezető.

90. PERC: A találkozó végén öt perc a hosszabbítás.

90. PERC: 9-es  Takács Tamás 11-es Pálinkás Gergő helyett lép pályára.

87. PERC: Csapatunk 11-es számú játékosának, Pálinkás Gergőnek villan a sárga lap.

85. PERC: Újabb Süttő szöglet, az ajkaiak általkifejelt labda Ádám Ferenc elé kerül, akinek lövése lecsúszik, így az nem jelent veszélyt az ajkai kapura.

83. PERC: Süttő szögletét követően ugyan próbálkozunk helyzet kidolgozásával, viszont ezt az ajkaiak megakadályozzák.

82. PERC: Mi is cserélünk, 20-as Bacsa Patrik helyett 22-essel jön Székely Dávid.

78. PERC: Újabb ajkai kettős csere, a pályát elhagyták 19-es Csizmadia Zoltán és 13-as Csemer Gyula, helyettük 28-as Molnár Márkó és 7-es Dragoner Dávid Filip folytatják.

74. PERC: Süttő szabadrúgása hossznak bizonyul, így a labdát Horváth húzza le.

65. PERC: Csábi József is két ponton változtat a csapatunk összállításán, 8-as Nagy Jánost 12-essel Kovács Bence váltja, illetve 17-es Kurdics Levente helyett 7-es Ádám Ferenc érkezik. A cserével egyidőben villan a sárga Kurdicsnak.

62. PERC: Kettős csere a vendégeknél, a pályát 14-es Gaál Bálint és 8-as Berzsenyi Kevin hagyják el, helyettük 27-es Szarka Ákos és 18-as Sejben Viktor folytatják a játékot.

58. PERC: Gyuris lő kapura, Meygeri hárít.

54. PERC: Kurdics kap labdát is iramodik meg az ajkai kapu irányába, a távolról eleresztett lövést Horváth védi.

50. PERC: A labda mögé 9-es Zsolnai Richárd áll, a büntetőt Megyeri bravúrral védi.

49. PERC: A kazincbarciaki tizenhatoson belül Berzsenyi ellen követnek el szabálytalanságot, a játékveztő sípja nem marad néma és a tizenegyes pontra mutat.

48. PERC: Cserél az Ajka, 22-es Tajthy Tamás helyett 15-ös Gyuris Aurél lép pályára.

46. PERC: Elkezdődött a második félidő, egyik csapatnál sem volt csere a szünetben.

45+1. PERC: Nagy János szabadrúgása a kapura kanyarodik, Horváth tornázza ki a labdát és ezzel véget is ér az első játékrész.

45. PERC: Az első félidő végén egy perc a hosszabbítás.

45. PERC: Veszélyben a barcikai kapu, a vendégek egymást követően többször is próbákozhatnak, először a kapufát találják el, az ismétlés pedig a kapu fölött száll el.

42. PERC: Nagy János sarokrúgásából nem alakul ki veszély az ajkai tizenhatoson belül.

41. PERC: Csatári passzol Kurdicsnak, aki kapura lő, Horváth Dániel azonban remekül vetődik az alsó sarokba tartó lövésre, így szögletre ment.

40. PERC: Egy ütközést követően való összeszólalkozás után az Ajka 8-as számú játékosa, Berzsenyi Kevin és a barcikai 16-os, Süttő Attila kapnak nsárga lapot.

38. PERC: Süttő végez el szögletet, a labda elszáll az ajkai kapu előtt és a kapus fölött, így a másik oldalról Kurdics lőhet, viszont a játékszernek onnan is ugyanez a sorsa.

36. PERC: Zsolnai próbálkozik, azonban az erőtelen lövést Megyeri könnyedén védi.

32. PERC: Óriási tüzijáték az ajkai kapu előtt. Miután Kurdics lefutja védőjét és tisztára játssza magát kapura lő, ezt Horváth védi, ahogy az ismétlést is, majd az újabb kipattanóra Bacsa csap le, de ez is a vendégek hálóőréé lesz.

26. PERC: A Csemer szabadrúgásából érkező labdát Bacsa fejeli ki a barcikai tizenhatoson kívülre.

23. PERC: Heil, Kurdics és Pálinkás összejátékát, egy utóbbival szemben elkövetett szabálytalanság miatt állítja meg a játékvezető. A szituációt követő szabadrúgásból nem tudtunk helyzetet kidolgozni.

18. PERC: Csemer szabadrúgása jól kanyarodik középre, a barcikai védelem sűrűjéből Gaál Bálint fejel kapunkra, a labda szerencsére kapunk fölött landol a hálón.

7. PERC: Nagy János végzi el a mérkőzés első szögletét, a kis szöglet Kurdicshoz kerül, aki a  tizenhatoson belül helyezkedő Süttőnek adja be a játékszert. Süttő tisztára cselezi magát az ajkaiak gyűrűjében és az érkező Pálinkásnak passzol, aki meg is szerzi a vezetést csapatunknak. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - FC AJKA 1-0

6. PERC: Újabb barcikai helyzet, Kurdics most Pálinkást ugratja ki, aki kissé kisodródott helyzetből lő, a vendégek kapusa szögletre ment.

5. PERC: Kurdics ad szélről remek labdát a középen jó ütemben berobbanó Szekszárdinak, az igéretes helyzet azonban kimad.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a Kazincbarcika kék-sárga-kékben, vendégeink pedig fehér összeállításban léptek pályára. A találkozót az Ajkai Szó YouTube csatornáján a LINK-re kattintva élőben nézhetik az otthon maradó szurkolók.

A mai találkozót Farkas Tibor vezeti, asszisztensei Tóth II Vencel és Ring Kevin, a tartalékjátékvezető pedig Jakab Árpád.