ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DOROGI FC

Szabó Noémi

KBSC archívum 2022.12.31-ig

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DOROGI FC 1:1

2. FÉLIDŐ

90+4. PERC: Korbély Miklót találja meg  a labdával a tizenhatoson belül, a játékos elvétette a beadást, így a kapuralövés elmaradt.

90+2. PERC: Zuigéber távoli szabadrúgása a tizenhatoson belülre érkezik, érkezők is vannak, azonban a ladba mégis elszáll Horváth kapuja mellett.

90. PERC: A mérkőzés végén öt perc hosszabbítás következik.

89. PERC: Mikló passzából Korbély lő jól kapura távolról, Mursitsnak kell védenie.

86. PERC: Újabb Tóth Lászó által elvégzett szöglet, a labdát ugyan Kovác fejeli, de kifelé.

85. PERC: A Dorog csapatából 24-es Nyíri Vince kap sárga lapos figyelmeztetést.

84. PERC: Tóth László szögletét Dávid Zoltán fejelte tovább, azonban helyzet nem alakult ki a szituációból

81. PERC: Veszélyben a vendégek kapuja, azonban Tóth László, majd Kovác Alan lövése sem találja a hálót.

79. PERC: Nagy a baj csapatunknál, Heil Valter került földre, akit a mentők munkatársai hordágyon visznek le a pályáról. Mivel Vitelki Zoltán minden cserelehetőségét kihasználta, emberhátrányban kényszerünk befejezni a találkozót.

76. PERC: Cserél a Dorog, 3-as Nagyházi Dávid helyett 67-es Csillag Dárius folytatja a mérkőzést.

75. PERC: Mai mérkőzésünk hivatalos nézőszáma: 636 a hazai lelátókon és 11 fő a vendégben.

73. PERC: Utolsó cserelehetőségével él a Kazincbarcika vezetőedzője, 23-as Bereczky Dániel helyére 10-es számmal Tóth László érkezik.

69. PERC: A mérkőzés elmúlt perceiben a Kazincbarcika csapata uralja a játékot és vezet támadásokat a vendégek kapuja irányába.

67. PERC: Bereczki szerzett labdáta középpályán, egyéni akciójával egészen egy távoli kapuralövésig jutott, amit a vendégek védői hárítottak.

66. PERC: Cserél a Dorog 7-es Beliczky Gergőt, 18-as Vígh Ádám lépett pályára.

61. PERC: Fótyik Kovácot megtaláló szabadrúgását követően Toma befejzte be a támadást, azonban Mursits  védett.

57. PERC: Girsik adja be a labdát a tizenhatosunkon belül jó ütemben érkező Papp Máténak, azonban az indítás hosszúnak bizonyul.

55. PERC: A Bereczki Dániel által elvégzett szögletet Mursits fogja.

55. PERC: Kovác szerez labdát a középpályán, aki Tomát indítja a szélen, a támadást Majzik fejezi be, sajnos eredménytelenül.

53. PERC: A mérkőzés első sárga lapos figyelmeztetését a vendégcsapat 20-as számú játékosa, Papp Máté kapja.

46. PERC: A szünetben egy helyen változtatott csapatán Vitelki Zoltán,  7-es Oldal Tibor helyére, 9-es Korbély Kristóf érkezett.

1. FÉLIDŐ

45. PERC: Az első játékrész végén négy percet hosszabbít a játékvezető.

44. PERC: Szép támadást épít fel a Kazincbarcika. A labda útja: Mikló, Oldal, Mikló, Bereczki, aki kipasszolt a szélen érkező Olteannak, de Musits kiöklözte a játékszert.

42. PERC: Zuigeber Ákos végez el szögletet, a laposan érkező labdát Kovác rúgja ki a kapu elől.

39. PERC: Majzik végez el szabadrúgást a felező vonalában, a ladba a kapu elő érkezik, Fótyik fejel, azonban Musits húzza le a labdát, ismétlésre nincs lehetőség.

37. PERC: Szélen kap Tomától labdát Kovác, aki a beadással Bereczkit kereste, a beadás pontatlan volt.

35. PERC: Fótyik fejese után Bereczki végez el szögletet, a labda hosszú, a kontrából induló Dorog támadását Oldal Tibor töri meg.

33. PERC: Újabb kényszerű csere. ezúttal Vitelki Zoltánnak kell változtatnia a csapaton. 15-ös Krausz Raul helyett 17-es Oltean Sergiu Adrián lép pályára.

30. PERC: Egyenlít a Kazincbarcika, a labdát Oldal Tibor beadását követően Krausz Raul fejelte a kapuba. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DOROGI FC 1:1

28. PERC: A mérkőzés első szögletét Bereczki végzi el, jól kanyarodik a labda a kapu előtt a dorogiak mentenek

27. PERC:Toma kap labdát szélen, átjátsza a vendégek között, a beadás a védőkön akad el.

25. PERC: Oldal szerez labdát a középpályán Heilnek passzol, aki Krausszal folytatja, 15-ös számú játékosunk a Kovácot indító Majziknak adja tovább, komolyabb helyzet máégsem alakul ki.

22. PERC: Toma kap labdát szélen, amit Majzik felé játszik tovább, azonban a 8-as számú játékosunk beadása a vendégek védőiben akad el.

19. PERC: Kényszerű cserét hajt végre a vendégcsapat, az imént megsérült 88-as Tomás Lénárt helyére 7-es számmal Zuigéber Ákos folytatja a játékot.

15. PERC: Áll a játék, csapatunkból Toma Györgyhöz érkezett az ápolószemélyzet, a vendégek játékosai közül pedig a büntetőt értékesítő,  88-as Tomás Lénárt került a földre.

10. PERC: Büntetőt ítél a játékvezető, a labda mögé 88-as Tomás Lénárt áll, aki Horváth kapujába juttatja a labdát. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DOROGI FC 0:1

8. PERC: Oldal passzol Majziknak, aki Kovácot keresi a tizenhatoson belül, az indítás sajnos hosszú.

5. PERC: Támad a Dorog, a labdát Toma vágja ki a kapunk előtt álló vendégek elől.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a Kazincbarcika kékben, a Dorog csapata pedig piros- fekete-piros színekben lépett pályára. A mai találkozó játékvezetője: Lovas László, asszisztensei: Horváth Róbert és Belicza Bence Péter, a tartalékjátékvezető pedig Hanyecz Bence.

A 2020/2021-es bajnokság hatodik fordulójában a Dorogi FC csapatát fogadjuk. A két csapat összeállítása a következő: