ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DVSC

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DVSC 0:3

90+1. PERC: Kenderesi szerzi meg a Debrecen harmadik gólját. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DVSC 0:3

89. PERC: Kettős csere a DVSC-nél 3-as Szatmári Csaba helyett 25-ös Szabó Árpád lép pályára, illetve 97-es Bárány Donátot 14-es Balla Mátyás váltja.

88. PERC: Debreceni szögletet követően nem alakul ki helyzet a kapunk előtt.

84. PERC: Szécsi indul meg középen és fejezi be a DVSC támadását, a jól irányzott lövést Zilahy tornázza ki a felsőléc alól.

80. PERC: Korbély harcol ki bedobást, az ezt követő szituációban Gróf Dávid szerzi meg a labdát.

76. PERC: Újabb debreceni csere, ezúttal 15-ös Sárosi Norbertet váltja 24-es Poór Patrik Péter.

75. PERC: Ismét Németh Tamás szabadrúgását kell Grófnak hárítania.

72. PERC: Kenderesi passza után Bárány a távoli lövése védhetetlen Zilahy számára. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DVSC 0:2

71. PERC: Cserél a Debrecen, 16-os Sármány Kristóf helyett 6-os Kenderesi Dávid folytatja a játékot.

70. PERC: Szép barcikai összjátékot követően végül Kovác lő kapura, a távoli lövést Gróf védi.

67. PERC: Bódi szögletét követően Szatmári fejel kapura, Zilahy magabiztosan fogja a lövést.

64. PERC: A DVSC csapatából 15-ös Sárosi kap sárga lapot.

62. PERC: Korbély indul a jobb oldalon, a labdát Kovácnak passzolja, aki centikkel lő a kapu mellé.

60. PERC: Bévárdi, majd Bódi végül pedig Szécsi a labda útja, utóbbi lövése Bárány Donáton pattan meg.

55. PERC: Áll a játék, Oldal Tibort kell ápolni.

54. PERC: Németh Tamás szabadrúgására Gróf érkezik ki kapujából.

51. PERC: Oldal Tibort szerelik szabálytalanul, a sárga lapot a 26-os számú debreceni játékos, Fúzfői Márk kapja.

46. PERC: Elkezdődött a második játékrész, a szünetben egyik csapat edzője sem változtatott.

45. PERC: Az első játékrész végén egy perc a hosszabbítás.

42. PERC: Bódi végez el szabadrúgást, Pávkovics fejese centikkel száll el a kapu felett.

42. PERC: Kényszerű csere csapatunknál 30-as Borbály Bálint helyére 1-es számmal érkezik Zollahy Patrik, aki így először lép pályára csapatunk mezében.

40. PERC: Szemerédi Norbert újabb sárga lapot kap, így a kiállítás sorsára jutott. A Kolorcity Kazincbarcika emberhátrányban folytatja

36. PERC: Németh Tamás végez el szögletet, a ladbát Gróf Dávid magabiztosan húzza le.

35. PERC: Sárga lap villan a játékvezető kezében, ezúttal kapusunk, Szemerédi Norbert kapja.

34. PERC: Debreceni szöglet következik, a sarokrúgást Bódi végzi el, a labda Szemerédi Norberté. A kipattanót játékosaink ugyan előre lövik azonban Bódi így távolról próbálkozhat, felé.

33. PERC: Baráth Péter kapuralövését öklözi oldalra Szemrédi.

31. PERC: Kovác elleni szabálytalanságot követően szabadrúgást kap a Barcika. A labda mögé Oldal Tibor és Németh Tamás állnak, végül utóbbi végzi el, a beadás pontos azonban a kapu előtt álló haziaknak magas.

26. PERC: Az elmúlt percekben mezőnyben folyt a játék, komolyabb lehetőség egyik csapat előtt sem adódott.

20. PERC: Ismét közelről végezhet el szabadot a DVSC, Bódi ezúttal beadja a labdát a tizenhatoson belül álló piros mezeseknek, Pávkovics fejel mellé, az ismétlésnéla barcikai játékosok érkeznek előbb.

18. PERC: Szélről indítja támadását a Debrecen, a befejezés előtt Fótyik hárít a kapunk előtt.

12 PERC: A debreceniek 3-as számú játékosa, Szatmári Csaba Majzik szabálytalan szerelése miatt kapja a mérkőzés első sárga lapját.

11. PERC: Németh Tamás végez el szabadrúgást szélről, a labda jól kanyarodik a tizenhatos felé, de mielőtt hazai játékos érhetne bele Gróf húzza le azt.

7. PERC: Bódi Ádám góljával megszerezte a vezetést a vendégcsapat. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DVSC 0:1

6. PERC: Sérülése után Oltean Segiu nem tudja folytatni a játékot, helyette  25-ös számmal Orosz Donát lép pályára.

2. PERC: Áll a játék , Olteant kell ápolni, akit a debreceniek egyik játékosa állított meg szabálytanalnul.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a Kolorcity Kazincbarcika SC sárgában, a DVSC pedig pirosban lépett pályára . A találkozót Barna Gábor vezeti, asszisztensei Kis Zoltán és Kiss Balázs,  a tartalékjátékvezető pedig  Lovas László.

A Merkantil Bank Liga 2020/2021-es sorozatának tizenötödik fordulójában az éllovas, DVSC csapatát fogadjuk. A két csapat összeállítása a következő: