ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: GYIRMÓT FC GYŐR - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

GYIRMÓT FC GYŐR- KOLORCITY KAZINCBARCIKA 2:1

90+1. PERC: Újabb gyirmóti csere,50-es Mayer Ádám hagyja el a pályát, helyére 26-os Somogyi-Bakos Szilveszter áll be.

90. PERC: A mérkőzés végén két perc hosszabbítás következik.

90. PERC: Csertői Aurél változtat a csapatán, 22-es Heffler Norbert helyére 30-as számmal Nagy Kristóf érkezik.

86. PERC: Bereczki Dániel szabadrúgását követően Hajdú hárít a vendégek tizenhatosán belül.

84. PERC: Szatmári István lő szélről kapura, Tóth András a felsőléc alól tornázza ki a labdát, marad a 2:1.

77. PERC: Gyirmóti szögletet követően Farkas Andráson pattan meg a labda kapunk irányába, a kipattanóra Hajdú érkezik, a lövés az alapvonalon túl landol.

73. PERC: Csere a hazaiaknál, 15-ös Major Martin helyett 16-os Kiss Barna folytatja a játékot.

72. PERC: Ismét vezetést szerez a Gyirmót,  Heffler adja be Hudáknak, aki a gólvonal előtt nem sokkal a labdába vetődve kapuba juttatta azt. GYIRMÓT FC GYŐR- KOLORCITY KAZINCBARCIKA 2:1

64. PERC: Először lép pályára a Kolorcity Kazincbarcika SC színeiben a DVTK-val közös kooperációs szerződésünknek köszönhetően Farkas Marcell. A fiatal játékos 19-es számmal érkezik 20-as Leonardo Mitruscsák helyett.

63. PERC: Vogyicska lő kapura öt méterről, Tóth András újabb bravúrt mutat be a mérkőzésen.

58. PERC: Kriston István változtat a csapaton 10-es Tóth Lászlót, 30-as számmal Borbély Bálint váltja.

51. PERC: Mayer a barcikai védőket megelőzve próbálkozik a tizenhatoson belül, nem több sikerrel, mint Vogyicska az előző percben.

50. PERC: Vogyicska próbálkozik kb. tizennyolc méterről, a labda a kapunk fölött száll el.

49. PERC: Németh Tamás végez el két szögeletet, egyiket követően sem alakul ki helyzet a hazai kapu előtt.

46. PERC: Elkezdődött a második félidő, a szünetben egyik csapatban sem történt változás.

45. PERC: Az első játékrész végén nem hosszabbít a játékvezető.

38. PERC: Heffler végez el szabadrúgást , a labdát Tóth András húzza le.

37. PERC: Kovác próbálkozik körülbelül tíz méterről egy bal oldali lövéssel, de sajnos 11-es számú játékosunk rosszul találja el a labdát.

33. PERC: Gyirmóti szögletet követően Fótyik Dominik vágja ki a labdát a kapunk elől.

27. PERC: Fótyik kiollózott labdájára Heffler Norbert érkezik, aki a tizenhatosról lő kapura, Tóth András bravúros védést mutat be.

24. PERC: Hajdú szabaálytalansága után büntetőt ítél a játékvezető. A tizenegyest Fótyik Dominik végzi el, a labdát magabiztosan juttatja a bal sarokba, ezzel megszerezve a Kolorcity Kazincbarcika SC egyenlítőtalálatát. GYIRMÓT FC GYŐR- KOLORCITY KAZINCBARCIKA 1:1

20. PERC: Bereczki Dániel végzi el a Kazincbarcika szögletét, melyet követően nem alakul ki helyzet a hazai kapu előtt.

16. PERC: Heffler végez el szabadrgást, a tizenhatoson belül Hudák szabálytalankodik, Tóth Andrásé a labda.

10. PERC: Heffler és Nagy összjátéka után Fótyik tisztáz, a kipattanót Vass Ádám lövi el, a labda a felsőlécen pattan.

4. PERC: Kovác íveli balról a labdát, a menteni próbáló Vogyicska elcsúszik, majd a labdára Majzik érkezik, aki kapuralövéssel próbálkozik, Rusák bravúral véd.

2. PERC: Szatmári indította Hajdút, akit Fótyik előzött meg, de Major elé fejelte a ladbát, majd Fótyik érkezik vissza rosszul és a labdát a saját kapunkba juttatja. GYIRMÓT FC GYŐR- KOLORCITY KAZINCBARCIKA 1:0

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés a Kazincbarcika kékben, a Gyirmót FC Győr pedig sárgában lépett pályára. A találkozót Szalasi Szabolcs vezeti, asszsiztensei pedig Szalai Balázs és Máyer Gábor.

A mai este folyamán a Gyirmót FC Győr otthonában, az ALCUFER Stadionban lépünk pályára. A találkozót a hazai együttes YouTube csatornáján IDE kattintva Önök is élőben nézhetik. Az őszi szezon utolsó előtti mérkőzésén a csapatok a következő összeállításokban lépnek pályára.