ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - GYIRMÓT FC GYŐR

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - GYIRMÓT FC GYŐR 1:2

90+2. PERC: Négy év után búcsúzunk az NB2-től.

90+1. PERC: Mikló Roland kap sárga lapot.

90. PERC: A mérkőzés végén két perc hosszabíbtás következik.

87. PERC: Újabb büntetőhöz jut a a Gyirmót, melyet 22-es Heffler Norbert értékesít is. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - GYIRMÓT FC GYŐR 1:2

82. PERC: A Gyirmót 17-es számú játékosa Simon András kap sárga lapot.

80. PERC: Újabb gyirmóti csere, ezúttal 18-as Hajdú Ádám hagyja el a pályát, helyére pedig 10-essel Szatmári István érkezik.

79. PERC: Mindkét csapat edzője változtat. A Gyirmótnál 29-es Lencse Lászlót 11-es Herjeczki Kristóf váltja, a Kolorcity Kazincbarcika SC-nél pedig a gólszerző Korbély Kristóf helyett 11-essel Kovác Alan lép pályára.

71. PERC: Csere a Kazincbarcikánál, 99-es Tóth-Gábor Kristófok 26-os Kalmár Benedek váltja.

70. PERC: Csősz Richárd kap sárga lapot.

65. PERC: Nagy Patrik szabadrúgása Horváth kapuja felett száll el.

63. PERC: Kovács Máté távoli lövése veszélytelen a gyirmóti kapura.

58. PERC: A Kolorcity Kazincbarcika SC csapatából 22-es Toma György kap sárga lapot.

58. PERC: Veszélyes gyirmóti lövést követően Horváth kezéből pattan ki a labda, végül Farkas ment a gólvonalról.

57. PERC: Csertői Aurél frissít csapatán: 48-as Radics Márton helyett 22-es Heffler Norbert lép pályára.

55. PERC: Nagy Patrik végez el szaabdrúgást kb. tizennyolc méterre a kaputól, lövése veszélytelen.

51. PERC: Korbély Kristóf góljával egyenlít a Kazincbarcika. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - GYIRMÓT FC GYŐR 1:1

47. PERC: Rögtön a második játékrész elején Horváth Lászlónak kell védenie.

46. PERC: Barcikai kettős cserével indul a második játékrész, 4-es Dávid Zoltánt 19-es Mikló Roland váltja, illetve 5-ös Németh Tamás helyett 74-es Kovács Máté folytatja a játékot.

45. PERC: Az első játékrész hosszabbítás nélkül ér véget.

43. PERC: Toma szögletét Hársfalvi húzza le könnyedén.

36. PERC: Vezet a Gyirmót, 29-es Lencse László a jobb felsőt célozva higgadtan értékesíti a tizenegyest. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - GYIRMÓT FC GYŐR 0:1

35. PERC: A barcikai védelem ismét kihagy a kontrából induló Gyirmóti támadásnál, így Horváth Lászlónak kell mentenie a tizenhatoson belül, kapusunk szerelését a játékvezető szabálytalannak ítéli.  Horváth sárga lapos figyelmeztetése után egy büntető is következik.

34. PERC: Toma passzát követően Korbély fejelt kapura, a gyirmóti kapus azonban könnyedén védett.

33. PERC: Két gyirmóti szögeletet követően sem kerül veszélybe a barcikai kapu.

32. PERC: Csősz Richárd bizonytalanodott el a tizenhatoson belül, így Horváth Lászlónak kell védenie, kapusunk szögletre ment.

26. PERC: A Gyirmót FC Győr 2-es számú játékosa Szegi Vince kap műesésért sárga lapot.

23. PERC: Németh Tamás szögletét követően Korbély passzol vissza a szélen jó ütemben érkező Némethnek, akinek lövése veszélytelen a gyirmóti kapura.

21. PERC: Újabb Toma szöglet, ezúttal a vendégvédők fejelik ki.

20. PERC: Tóth László lő távolról kapura, a labdáért Hársfalvinak kell nyújtózkodnia.

15. PERC: Toma szöglete magasan száll át a kapu előtt tömörülő hazai és vendég játékosok felett.

14. PERC: Farkas András indul meg a bal szélen, majd egy kézgyanús szituációt követően a reklamált büntető helyett sarokrúgás következik.

12. PERC: Németh Tamás szabadrúgása jól szállt középre, azonban Hársfalvi jó ütemben érkezett ki kapujából.

8. PERC: Fótyik Dominik egy a vendégtérfélen elkövetett szabálytalan szerelést követően sárga lapos figyelmeztetésben részesül.

6. PERC: Nagy Patrik indult meg jó ütemben a barcikai kapu irányába, majd a labdát Lencsének adja, aki kapura is lövi azt, Horváth véd.

3. PERC: A mérkőzés első szögletét Toma György végzi el, a sarokrúgásból komolyabb helyzet nem alakul ki.

1. PERC: Elkezdődőtt a mai mérkőzés. A Kolorcity Kazincbarcika SC kékben, a Gyirmót FC Győr pedig fehérben lépett pályára. A mai találkozót Németh Ádám vezeti, asszisztensei Belicza Bence Péter és Rózsa Dávid, a tartalékjátékvezető pedig Kovács Imre.

A Kolorcity Kazincbarcika SC ma késő délután a Gyirmót FC Győr csapatát fogadja a Kolorcity Arénában. Utolsó hazai mérkőzésünket élőben a LINK-re kattintva nézhetik.