ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : FC AJKA - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

VÉGEREDMÉNY: FC AJKA - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-1

90+3. PERC: Pontosztozkodással ér végét a találkozó. Hamarosan érkezünk az összefoglalóval.

90+2. PERC: Dragoner iramodik meg a kapunk irányába, szögletre mentünk a tizenhatoson belül.

90. PERC: A mérkőzés végén három percet hosszabbít a játékvezető.

89. PERC: Kovács készíti le a labdát, majd Vogyicska lő távolról kapura, Megyeri könnyedén véd.

87. PERC: Csapatkapitányunk, Ur László is besárgul.

87. PERC: Cserélünk, 16-os Süttő Attilát 10-es Szabó Balázs váltja a találkozó végéhez közeledve.

86. PERC: Az imént megítélt büntetőnél maga a sértett, Dragoner áll a labda mögé és magabiztosan a hosszú sarokba lövi a labdát, ezzel egyenlítenek a hazaiak. FC AJKA - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-1

84. PERC: Székely szabálytalan a tizenhatosunkon belül, játékosunk sárga lapot kap és tizenegyeshez jut az Ajka csapata.

78. PERC: Kettős cserét hajt végre Varga Attila vezetőedző, 11-es Pálinkás Gergőt 9-essel Takács Tamás váltja és 7-es Ádám Ferenc helyett 6-ossal lép pályára Heil Valter.

75. PERC: Villan a sárga Radványi játékvezető kezében, ezúttal a Hleba Tamás ellen szabálytalankodó Vogyicska kapja azt.

74. PERC: Utolsó cserelehetőségét használja ki Kis Károly. Az Ajka csapatában 14-es Gaál Bálint helyett 28-assal Molnár Márkó érkezik.

72. PERC: Nagy János lövését Horváth védi bravúrral, a kipattanóra Pálinkás érkezik, labdája a kapu felett száll el.

71. PERC: Az ajkai játékosok kétszer is fejjel próbálták bevenni Megyeri kapuját, sikertelenül.

68. PERC: Süttő jobb oldali szabadrúgását követően Szemere Balázs fejelhet tisztán az ajkai kapura, mellé.

64. PERC: A hazaiak 25-ös számú játékosa, Jagodics Bence kap sárga lapot.

63. PERC: Hármas csere a hazaiaknál, 19-es Csizmadia Zoltánt 10-es Vogyicska Bálint vátja, 33-as Fodor Péter helyett 35-ös Doncsesz Levente érkezik, valamint 9-es Zsolnai Richárd helyett 7-essel Dragoner Dávid Filip lép pályára.

57. PERC: Egy ajkai figyelmetlenséget követően könyörtelenül használjuk ki a hazai hibát. Az imént csereként beállt Benkő Péter érkezik Székely beadására és juttatja a labdát Horváth kapujába. Vezetünk! FC AJKA - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0-1

55. PERC: Cserélünk, 14-es Csatári Gergőt 28-as számmal Benkő Péter váltja.

53. PERC: A hazai és vendég oldalon is villan egy-egy sárga, előbbit 22-es Tajthy Tamás kapja, nálunk pedig 16-os Süttő Attila neve mellé kerül egy lap.

49. PERC: A hazai csapat passzolgat a barcikai kapu előtt, végül Présinger emeli be a labdát Csizmadia lövi Megyeri kezébe.

47. PERC: Pálinkás Gergő kerül helyzetbe az ajkai kapu előtt, Kenderesnek kell tisztáznia.

46. PERC: Elkezdődött a második félidő. Kis Károly egy ponton változtatott az Ajka összeállításán 13-as Csemer Gyula helyett 11-es számmal érkezett Présinger Ádám a hazai védelembe.

45. PERC: A találkozó első játékrésze hosszabbítás nélkül ér véget.

43. PERC: Ismét Gaál, ezúttal szögletet végez el az ajkaiak 14-es számú játékosa, Megyeri üti ki a játékszert.

42. PERC: Az iménti szituációt követően Gaál végzi el a szabadrúgást, lövése egyből a kapura tart, Megyeri tornázza ki a labdát.

41. PERC: A találkozó első sárga lapját egy ütközést követően Ádám Ferencnek mutatja fel a játékvezető.

40. PERC: Egy kibontakozó ajkai akciót Lippai akadályoz meg.

38. PERC: Kezdenek felpörögni az események a mérkőzésen, ezúttal Lippai lövése találja el az ajkai kapufát.

34. PERC: Gaál íveli be az ajkai szögletet, az ezt követő fejes veszélytelen Megyeri kapujára.

32. PERC: A mérkőzés elmúlt perceiben leginkább mezőnyben folyik, komolyabb helyzete egyik csapatnak sem adódott.

24. PERC: Zsolnai Richárd lövését blokkolja a barcikai védelem.

22. PERC: Gaál Bálint cselezi magát tisztára a tizenhatosunk vonalánál, majd lő kapura, Megyeri véd bravúrral.

18. PERC: Szemere Balázs kap labdát és lövi azt el a tizenhatoson belül Horváth Dániel kapujára.

15. PERC: Süttő szerez labdát, amit a jó ütemben érkező Ádámnak ível be. a lövésre Horváthnak kell vetődnie.

12. PERC: Gaál szabadrúgását Pálinkás fejeli ki a tizenhatosunkon belül tömörülő ajkaiak elől. Szöglettel jön a hazai csapat.

9. PERC: Gaál Bálint lövése pattan el Megyeri kapuja mellett.

7. PERC: A mérkőzés első szögletét mi végezzük el. Süttő sarokrúgása jól kanyarodik, azonban Hleba szabálytalan Csizmadiával szemben az ötös vonalánál, így kirúgással folytatódik a találkozó.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés. Az Ajka Városi Sportcentrum gyepszőnyegére a hazai csapat fehérben, a Kazincbarcika pedig sárga szerelésben vonult ki.

Októberi utolsó mérkőzésünket az FC Ajka ellen játszuk. A két csapat egyébként ma 15:00-kor ötödik alkalommal találkozik egymással a Merkantil Bank Ligában. A mai találkozó előtt tekintsünk kicsit vissza az együttesek közös múltjára.

Az Ajka elleni találkozót tehát mi kezdjük jobb mérleggel, hiszen eddig két győzelmet, egy döntetlent és egy vereséget könyvelhettünk el ellenük.
A mai meccset Radványi Ádám vezeti, asszisztensei Bede Tamás és Nagy Viktor, tartalék játékvezetőként pedig Gaál Ákos van jelen az Ajkai Városi Sportcentrumban.
A mérkőzést a LINK-re kattintva élőben nézhetik az Ajkai Szó YouTube csatornáján!