ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 0-2

90+3. PERC: Véget ért a mai mérkőzés, Gajdos Zsolt két góljának köszönhetően a Szegedé a három pont.

90+1. PERC: Újabb Benkő helyzet, ismét Takácsnak kell védenie.

90. PERC: A mérkőzés végén három perc hosszabbítás.

90. PERC: Cserél a Szeged 65-ös Kundrák Norbertet 27-essel Kővári Róbert váltja.

88. PERC: Kurdics játssza magát tisztára a szélen, beadását a szegediek hatástalanítják.

82. PERC: Szemere bedobását követően ismét Benkő próbálkozik távolról.

81. PERC: Benkő távoli lövését Takács üti ki.

79. PERC: A vendégek vezetőedzője is változtat, 7-es Szakály Dénes helyett 32-essel Szatmári Lóránd lép pályára.

77. PERC: Kettős csere a Kazincbarcikánál. 32-es Kállai Zalán helyett 28-as számmal Benkő Péter áll be, illetve 10-es Szabó Balázst 22-es számú Székely Dávid váltja.

77. PERC: Barcikai szögletet követően Szemere fejel, a labda az oldalhálót találja el.

73. PERC: Szegedi szögletet követően Takács fejeli ki a labdát, az ezt követő ismétlés sem veszélyes kapunkra.

72. PERC: Szemere Balázs is kap egy lapot.

66. PERC: Kurdics Leventének mutatja fel a sárga lapot a játékvezető.

65. PERC: Barcikai szögletet követően megszerzi a Szeged. Kundrák a másik szélen érkező Papp Áronnak passzol, aki középre ad az érkező Gajdosnak, a csapatkapitány ismét fejjel veszi be Megyeri kapuját. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 0-2

64. PERC: Kurdics szögeltét Gajdos fejeli ki.

60. PERC: Kurdics adja be távolról a labdát, a szedi védők sűrűjéből jó ütemben kirobbanó Pálinkás fejel bele, Takács könnyedén fogja a játékszert.

59. PERC: Kettős csere a Szegednél. 29-es Bíró Bencét 94-es Jammeh Haruna váltja, valamint 77-es Rédling Kevin helyett 22-essel Papp Áron lép pályára.

57. PERC: Szakály szabadrúgása után Megyeri érkezik ki remek ütemben a kapujából.

56. PERC: Kurdics bedobása után Pálinkáshoz kerül a labda, a vendégek ismét tisztáznak.

52. PERC: Kurdics passzát követően Nagy lő kapura, az akciót blokkolják a szegedi védők.

49. PERC: A vendégek 7-es számú játékosa, Szakály Dénes kap sárga lapot.

46. PERC: Egy gólos szegedi vezetéssel és barcikai hármas cserével indul a második félidő. 16-os Süttő Attilát 11-es Pálinkás Gergő váltja, 6-os Heil Valter helyett 17-essel Kurdics Levente folytatja, illetve 20-as Laczkó Milán helyett 9-essel Takács Tamás játszik a továbbiakban.

45+1. PERC: Kontrából indul a Szeged. Kundrák passzol a középen érkező Bíróhoz, aki lövés helyett visszapasszol Gajdosnak. A vendégek csapatkapitánya lő, Megyeri véd, a kipattanó szélre kerül, a beadást követően Gajdos fejjel már nem hibázza el. Vezet a Szeged! KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 0-1

45. PERC: Az első félidő végén egy percet hosszabbít Katona Balázs játékvezető.

39. PERC: Több szegedi játékos is próbálkozna kapuralövéssel, azonban a labdát egyikük sem találja el úgy, hogy az veszélyt jelentene Megyeri kapujára.

35. PERC: A találkozó első sárga lapját a Szeged 55-ös számú játékosa, Tóth Bence kapja, miután Szemere ellen követ el szabálytalanságot.

31. PERC: Kontrából indul meg a Barcika. Ur László indítja a középpályán jó helyezkedő Laczkót, aki kapura vezeti a labdát, azonban a lövés elmarad, hiszen Takács jó ütemben érkezik ki kapujából és lecsap arra.

30. PERC: Nagy János és Süttő Attila szögletvariációját követően előbbi adja be a labdát, melyet Süttő csúsztat fejjel kapura, a vendégek hálóőre azonban magabiztosan fogja a játékszert.

26. PERC: Szakály szöglete után Ur László tisztáz fejjel. Újabb sarokrúgás következik, melyből veszélyes helyzet nem alakul ki Megyeri kapuja előtt.

25. PERC: Szabó Balázs remekül eltalált távoli lövése száll el Takács kapuja felett.

25. PERC: Süttő szabadrúgása után a labda Sazbóhoz kerül, akinek beadásáról a középen érkező Szemere csak centikkel marad le.

23. PERC: Ismét Laczkó ellen szabálytalandoknak a szélen, Süttő szabadrúgását Tóth Bence fejeli ki.

22. PERC: Lippai ad labdát a jó ütemben érkező Kállainak, a szegediek a helyzet kialakulása előtt blokkolják a kibontakozó barcikai akciót.

19. PERC: Áll a játék, Nagy Jánoshoz érkezik az ápólószemélyzet.

17. PERC: Bíró Bence kap jó labdát, a támadó azonban lesen van, így hiába talál be kapunkba, gólja érvénytelen.

13. PERC:  Laczkóval szemben szabálytalanok a szegediek. A szituációt követően Süttő szabadrúgása jól kanyarodik, azonban a vendégek tisztázni tudnak.

9. PERC: Nagy János szabadrúgását Temesvári fejeli ki a tizenhatoson belülről. A kipattanó labdára mi csapunk le, Nagy János adná be azt, ami végül a kapu fölött száll el.

3. PERC: Szakály Dénes szabadrúgást követően Bíró Bence csúsztat Megyeri kapuja mellé.

1. PERC: Elhangzik a kezdést jelző sípszó, a labdát Laczkó Milán indítja útjára.

-1. PERC: Megérkeztek a csapatok a pályára, a Kazincbarcika kék-sárga-kékben, a Szeged pedig fehérben lépett pályára. Az együtteseket a KBSC U7-es kis focistái kísérték ma be a Kolorcity Aréna gyepszőnyegére.

Ma ismét hazai környezetben bizonyíthatunk, hiszen 17:30-tól a Merkantil Bank Liga tabellájának ötödik helyén álló Szeged csapatát faogadjuk a Kolorcity Arénában. A Kazincbarcika kerete ma sem teljes, hiszen Varga Attila vezetőedzőnk ma három játékosára nem számíthat. Hosszabb kihagyás vár Szekszárdi Tamásra és Dvorschák Gáborra, akiket a jövő hét folyamán műteni fognak, illetve Ádám Ferenc öt sárga lapos eltiltás miatt nem léphet pályára a Szeged ellen.
A Kolorcity Kazincbarcika SC - Szeged-Csanád Grosics Akadémia találkozót Katona Balázs vezeti , asszisztensei Rózsa Dávid és Ring Kevin, a tartalék játékvezetőként pedig Fehérvári Patrik van jelen.

A találkozót a vendégek jóvoltából a LINK-re kattintva YouTube-on távol maradó szurkolóink élőben nézhetik.