ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SOROKSÁR SC

Élő szöveges közvetítés

VÉGEREDMÉNY : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SOROKSÁR SC 1-3

90+4. PERC: Soroksári győzelemmel ér véget a találkozó.

90+2. PERC: Halmai Ádám egy szép egyéni akciót követően megszerzi a vendégek harmadik találatát. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SOROKSÁR SC  1-3

90+1. PERC: Soroksár csere 20-as Lovrencsics Balázs helyett 63-as Eerdélyi László játszik a hosszabbítás perceiben.

90. PERC: A mérkőzés végén négy percet hosszabbít a játékvezető.

85. PERC: A játékvezető a soroksáriak kapusának, Kovács Marcellnek is felmutatja a sárga lapot.

84. PERC: A vendégek 2-es számú játékosa, Ternován Patrik kap sárgát.

82. PERC: Kettős csere a Kazincbarcikánál. A pályát 7-es Ádám Ferenc és 16-os Süttő Attila hagyják el, helyettük 22-es Székely Dávid és 10-es Szabó Balázs érkeznek.

81. PERC: Egy váratlan góllal ismét vezetnek a vendégek, Hudák szabadrúgását követően passzol Pintérhez, majd Króner lő közelről Megyeri kapujába. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SOROKSÁR SC 2-1

77. PERC: Cserél a Soroksár vezetőedzője is, 11-es Köböl Krisztiánt 19-essel Varga Stefan váltja.

73. PERC: Csere a Kazincbarcikánál, 20-as Bacsa Patrik helyett 17-essel Kurdics Levente folytatja a játékot.

73. PERC: A Kazincbarcika 7-es számú játékosa, Ádám Ferenc is besárgul.

71. PERC: Ádám iramodik meg szélen, középen Csatári és Szemere az érkezők, végül az utóbbi lövi kapu fölé a labdát.

69. PERC: A vendégek vezhetőedzője, Lipcsei Péternek is felmutatja a sárga lapot a játékvezető.

67. PERC: Egy újabb szögletet követően ismát Pálinkás próbálkozhat, azonban a lövést viszont bravúrral üti ki a soroksári hálóőr.

61. PERC: Nagyon érett a hazai gól és végre meg is van az egyenlítőtalálatunk. Csatári sarokrúgását követően Pálinkás fejeli Kovács kapujába a labdát. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SOROKSÁR SC 1-1

60. PERC: A vendégek 14-es számú játékosa, Redzic Damir kap sárga lapot.

59. PERC: Süttő szögletét követően Bacsa fejel kapura, a soroksáriak a gólvonalról mentenek.

55. PERC: A sokadik barcikai helyzet marad ki. Ezúttal a ma remkül játsszó Szemere előzi meg Pintért, a kazincbarcikai játékos beadására ketten is érkeznek, de Kovács ismét jól érkezik ki kapujából és szerzi meg a labdát.

54. PERC: Soroksári szögletet követően nem alakul ki komolyabb veszély a kapunk előtt.

52. PERC: Szemere teszi át a labdát Pálinkásnak, akinek lövése elakad a vendégek védőiben, a barcikai játékosok kezezést reklamálnak, azonban ezúttal elmarad a tizenegyes.

47. PERC: Pálinkás ad labdát Csatárinak, a játékos remek iramban indul meg a vendégek kapuja elé, azonban Kovács jó ütemben érkezik ki kapujából és hatástalanítja az akciót.

46. PERC: A szünetben Lipcsei Péter a Soroksár vezetőedzője két ponton változtatott. 25-ös Nagy Olivér helyett 2-es Ternován Patrik a pályán, 7-es Hajdú Roland helyett pedig 14-es Redzic Damir folytatja a játékot.

45+2. PERC: Egy gólos soroksári vezetéssel ér véget a félidő.

45. PERC: Az első játékrész végén két perc lesz a hosszabbítás.

44. PERC: Halmai Ádám hagy ki egy óriási helyzetet a hazai kapu előtt.

41. PERC: Ismét egy távolról próbálkozunk, ezúttal Csatári lövése száll el a vendégek kapuja fölött.

39. PERC: Áll a játék, Kékesihez érkezik az ápolószemélyzet.

34. PERC: Ur Lászlót rántják le a soroksári tizenhatoson belül, így büntetőhöz jut a Kazincbarcika. Az egyenlítés még várat magára, hiszen a Süttő által elvégezett tizenegyest Kovács Marcell kivédi.

30. PERC: Süttő távoli lövése Kékesi lábában akad el, szöglettel folytatódik a mérkőzés.

30. PERC: A Kazincbarcika 24-es számú játékosa, Lippai Tibor kapja a találkozó első sárga lapját.

27. PERC: Sarokrúgás a másik oldalon, ismét egy érdekes variációt láthatunk, azonban ebből nem alakul ki helyzet Megyeri kapuja előtt.

24. PERC: Süttő végez el kis szögletet. Csatárinak gurítja a labdát, majd visszakapja, hogy középre ívelhesse azt. Ur fejelne kapura, centikkel marad le a játékszerről.

21. PERC: Ádám kap labdát és fordul le védőjéről, játékosunk ismét egy távoli lövéssel próbálkozik. A játékszer Kovács kapuja fölött repül el.

16. PERC: Egy barcikai védelmi hibát könyörtelenül használ ki a Soroksár. Lovrencsics Balázs a kapu jobb alsó sarkába gurítja a játékszert, mellyel megszerzi a vendégek vezetőtalálatát- KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SOROKSÁR SC 0-1

7. PERC: Ádám Ferenc lő távolról kapura, Kovács véd.

5. PERC: Pálinkás indítja a középpályáról a szélen jó ütemben érkező Süttőt, aki egészen a tizenhatos oldalvonaláig vezeti a játékszert, passzával a kapu előtt jól helyezkedő barcikaiakat keresi, a vendégek felszabadítanak.

2. PERC: Ádám kap labdát Szemerétől, amit a középen jól helyezkedő Pálinkásnak ível be, azonban a játékszert a vendégek védői kifejelik.

1. PERC: Megérkeztek a csapatok a pályára. A Kolorcity Kazincbarcika SC kék-sárga-kékben, a Soroksár pedig fehérben játszik a mai napon.

A mai találkozót Hanyecz Bence vezeti, asszisztensei Horváth Róbert és ifj. Varga Gábor, a tartalékjátékvezető pedig Szilágyi Sándor.