Somodi - Palmes, Heil, Belényesi, Lőrincz - Sigér, Kovács O. - Mikló, Takács P., Constantinescu - Boros

MTK Budapest:
Demjén - Deutsch B., Balogh B., Farkas II B., Vass P., Gengeliczki, Torghelle, Korozmán, Kanta J., Bori, Vass Á.
Vezetőedző: Feczkó Tamás

Hajrá Barcika!

Az első percben majdnem megszereztük a vezetést! Boros ugratta ki remekül Miklót, aki azonban hosszan tolta meg a labdát, így a kivetődő Demjén felszedte azt.

4. perc: Egy felívelés újra veszélyeztettünk, de Constantinescu csúsztatását fogta a vendégek kapusa.

5. perc: Kovács szerzett labdát a középpályán, Constantinescu remekül ugrott ki, de az indítás pontatlanra sikerült.

10. perc: Veszélyes helyről végezhetett el szabadrúgást az MTK, de a rosszul belőtt labdát a védők kivágták.

12. perc: Constantinescu lépett egy ki eladott labdával, majd Takácshoz passzolt, aki 15 méterről kapura lőtt, de Demjén védett.

16. perc: Vass Patrik tekert szabadrúgásból a kapu elé, ahol Torghelle fejelni tudott, de a labda messze elkerülte a kaput.

18. perc: Boros vett át egy labdát 20 méteren, majd kapura lőtt, de Demjén magabiztosan hárított.

27. perc: Takács válalkozott újra lövéssel, de ezúttal nem talált kaput.

32. perc: Újabb veszélyes helyzetet alakítottunk ki az MTK kapuja előtt, azonban a támadás lezáró Kovács lövés magasan a kapu fölé szállt.

38. perc: Constantinescu, Boros, Takács volt a labda útja, utóbbi lőtt 18 méterről, de Demjén védett.

43. perc: Vass Patrik jobbról éles helyzetből nagy gólt lőtt, de a játékvezető les miatt helyesen érvénytelenítette a gólt.

Véget ért az első félidő! Az állás Kazincbarcika-MTK 0-0!

Talán mindeki azt hitte, hogy az MTK igyekszik már korán dűlőre vinni a meccset, azonban az első 10 percben inkább nekünk voltak nagyobb lehetőségeink, sőt ha az első percben Mikló pontosabban veszi át a labdát Boros kiugratását követően, akkor talán a vezetést is megszerezhettük volna. A folytatásban az MTK többet birtokolta a labdát, de igazi helyzetet az egész félidő során egyáltalán nem tudtak kialakítani, csak néhány oldalsó szabadrúgást követően szállt veszélyesebben kapunk irányába a labda. A túl oldalon ellenben többször is próbára tettük Demjén képességeit, igaz nagyon nagyot neki sem kellett védenie egyszer sem.

Elkezdődött a második félidő, csere egyik oldalon sem történt a szünetben.

51. perc: Takács gondolt egyet és 16-ról kapura lőtt, Demjén szögletre tolta a labdát.

A 60. percben megtörtént az első csere a mérkőzésen, csapatunkban Constantinescu helyett Kristófi lépett pályára.

70. perc: Egy beadás után kifejelt labda Boros elé került, aki 16 méterről a kapu fölé lőtt.

A 73. percben az MTK kihasználta a 3. cseréjét is. Korábban Gera állt be Farkas helyett, most pedig Kanta és Korozmán is elhagyta a pályát, helyükön pedig Lencse és Katona folytatja.

A 81. percben vezetést szerzett az MTK! Egy felívelt labdát rosszul csúsztatott meg Belényesi, így Torghelle közelről az üres kapuba lőtte azt.

Kazincbarcika-MTK 0-1

91. perc: Mikló távoli lövése is a kapu fölé szállt.

93. perc: Lencse ívelt át a hosszú oldalra, ahol Vass Patrik lőtt a kapu fölé.