EREDMÉNYKÖVETÉS: ZEMPLÍN MICHALOVCE - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

VÉGEREDMÉNY: MICHALOVCE -KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 3-0

90. PERC: 3-0-ás hazai győzelemmel ér véget a mai mérkőzés.

77. PERC: Hármat cserélünk, Nagy János helyett Heil Valter, Ádám Ferenc helyett Benkő Péter, illetve Székely Krisztián helyett Nagy Ákos érkezek.

67. PERC: Újabb kettős csere Puska Péter és Pálinkás Gergő Takács Tamást és Kurdics Leventét váltják.

65. PERC: Janosik góljával szerzi meg harmadik találatát a hazai csapat.

63. PERC: Janosik adja be a labdát amit a jó ütemben érkező Volanakis fejel kapura, 2-0.

57. PERC: Kettős csere csapatunknál, Szemere Balázs Süttő Attila helyett érkezik, illetve Székely Dávid Szabó Balázst váltja.

52. PERC: Nagy János lő kapura, a labda a hazai védők lábaiban akad el.

46. PERC: A szünetet követően egy ponton változott csapatunk összeállítása , Szekszárdi Milánt Lippai Tibor váltotta.

45. PERC: Egy gólos hazai vezetéssel ér véget az első játékrész.

40. PERC: Egy szabadrúgàst követő beívelés után az alapvonalról visszafejelt labdát a hazai csapatkapitány, Marjanovic juttatja Megyeri II kapujába. 1-0

26. PERC: A kapuk tovàbbra sem forognak veszélyben, kisebb helyzeteken kívül igazán gólveszélyes szituáció még nem volt a mérkőzèsen.

15. PERC: A hazai csapat egy távoli kapuralövését Megyeri II könnyedén fogja.

11. PERC: A találkozó eddig lejátszott perceiben egyik csapat előtt sem adódott komolyabb helyzet.

Ma lejátszuk utolsó előtti felkészülési mérkőzésünket, a vasárnapi Mezőkövesd elleni edzőmeccset megelőzően a Michalovce ellen lépünk pályára. Mai vendéglátóink a szlovák első osztályú Fortuna liga nyolcadik helyét foglalják el a tabellán.